What's happening?

365 dni ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

365 dni zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film 365 dni?

Feb. 07, 2020Poland116 Min.TV-MA
Oceń film: 0
8 1 głos

365 Dni to pierwszy erotyczny film w Polsce

Jest to pierwszy polski film erotyczny o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej mafii po zamachu, w którym ginie jego ojciec zostaje zmuszony przejąć przywództwo. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności, więc podejmuje się ostatniej próby ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że jej świat zmieni tajemniczy Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Massimo Torricelli to wspaniały, młody włoski mafia, który w cudowny sposób unika podróży do innego świata. Po strzale trafia na skraj życia i śmierci, ma wizję. W tej wizji widzi kobietę. Mówi dalej, że jest kobietą w swoim życiu, że absolutnie istnieje i że w końcu ją znajdzie. I jeden po drugim tworzy kolejne obrazy według wizji Massimo dla artysty. Trudno zgadnąć, że głównym bohaterem jest Włoch, który omal nie umarł z powodu ducha. Zatrzymujemy się na chwilę podczas niesławnej sceny gwałtu, której większość widzów nie może znieść, a tego żąda Lipińska. Nasz włoski ogier leci prywatnym samolotem i steward ostrzega. Więc bez słowa bierze ją za rękę, ściska ją w toalecie, po czym klęka i mocno przyciska kutasa do ust, aż zaczyna się dusić. To jest krótkie wyjaśnienie pierwszej „sceny erotycznej” w 365-dniowej książce.

Gdzie oglądać cały film 365 Dni online?

Historia nie jest prosta. Elegancka menadżerka hotelu Laura Biel podróżuje na Sycylię ze swoim narzeczonym i przyjaciółmi. Piękna wyspa emanuje wyblakłym uczuciem. Nawet na wakacjach i podczas urodzin ukochanej osoby pan młody woli przyjaciela lub jego towarzystwo. Przechadzając się ulicami Taorminy, spotyka pięknego Włocha, który zabiera ją w nieznane. Ku jej wielkiemu zdziwieniu okazało się, że szukał jej od lat. Podczas traumatycznego doświadczenia dziewczyna przypadkowo utknęła. Tu zaczyna się gra pożądania i pożądania. Massimo – gra Michaela Morone, włoskiego aktora, który dba o wszystkie interesy. awatar na ekranie – porywa dziewczynę, ale siła ją odpycha. Te fragmenty powinny skusić Was do oglądania 365 dni.

365 dni to rodzaj polowej reakcji na 50 Twarzy Greya. Istnieje wiele podobieństw między tymi dwoma „dziełami kultury” – obaj zaczynali swoją karierę od książki, w obu przypadkach mamy do czynienia z powieściami raczej amatorów niż zawodowych pisarzy. Te dwie historie opowiadają o płci i urzeczywistnieniu wyobraźni czarnoskórej kobiety o silnym, dominującym mężczyźnie, który w jakiś sposób połączy ją z pewnymi intelektualnymi strunami z ideą feminizmu czy wręcz szansami dla kobiet. 

365 Dni Online

Czy warto obejrzeć ekranizację Blanki Lipińskiej?

Największym pozytywem jest Anna Marija Sieklucka. Stoi przed ładną kamerą i nie mam na myśli scen z łóżka. Widać to godzinami, każdy ruch i zachowanie jest bardzo naturalne. Jej postać jest również bardzo, bardzo przekonująca. Potrafi walczyć o siebie, ujawniać słabości innych ludzi, pokazywać się jako kobieta silna i niezależna.

Sukces wizyty i programu „365 dni” ujawnił debatę o tym, co oferujemy „dobre kino”. Czy „dobry film” zyskał uznanie profesjonalnych krytyków, czy też najbardziej przyciągnął widzów na ekranie.  Zaskakujące jest, że niektórzy Polacy od 365 dni odnoszą zagraniczny sukces i trudno im zarzucić im ignorowanie polskiego kina i „oglądanie” hollywoodzkich kopaczy. Wręcz przeciwnie, istnieje inna starożytna prawda, że ​​nic nie jest sprzedawane, na przykład przemoc, seks, władza i duże pieniądze.

365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
Tytuł (ang.) 365 dni
Ocena widzów: 3.3 43,907 głosów
Ocena 7.1 4,886 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz