What's happening?

After ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

After zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film After?

Apr. 11, 2019United States106 Min.PG-13
Oceń film: 0
9 1 głos

Gdzie oglądać cały film After online?

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. Następnie pod kierownictwem dziewczyny redagowane są fanatyczne historie Anne Todd. Główną bohaterką filmu jest Tessa Young (Josephine Langford), która właśnie ukończyła studia doktoranckie. Po wejściu do środowiska studenckiego stereotypowo uprzejma dziewczyna wkracza w świat nieznanej zabawy, przyjemności, alkoholu i seksu. Początkowo opiera się inicjacji, ale to się zmienia, gdy spotyka zbuntowanego łamacza serc Hardina. Dziewczyna zakochuje się w złym chłopcu, który naprawdę ją kocha i może jej pokazać tylko swoją prawdziwą, wrażliwą twarz.

Filmy romantyczne to bardzo schematyczny gatunek. W porządku, bo romans na ekranie nie jest przerobionym filmem. Im bardziej dzikie motywy, tym widz jest nudniejszy. Na przykład tutaj mamy główną bohaterkę Tessę Young (Josephine Langford), typową szarą mysz w niestosownym, skromnym ubraniu. Jej zachowanie ma udowodnić, że jest niedoświadczona i niedostosowana, a ona woli ukrywać się pod okładką książki. Od razu zauważyliśmy, jak różniło się to od wysokich, rozmownych i nagich dziewczyn na studiach. Oczywiście wszystko się zmienia, gdy spotyka niebezpiecznego, ale niesamowicie przystojnego Hardina Scotta (bohatera Fiennes-Tiffin). Tutaj zaczyna się twoja toksyczna wiedza, teoretycznie pełna erotyki, ekscytujących scen.

After Online

After to idealny film dla nastolatków

Nie spodziewaj się głębokiej historii miłosnej, bo szczerze mówiąc, Tessa (główna bohaterka) latała z Hardinem tylko dlatego, że był naprawdę gorący! Mężczyzna ogląda ten film z przekonaniem, że coś tu jest nie tak, ponieważ dziewczyna ma większą osobowość lub osobowość z pogranicza albo że bogowie wiedzą coś więcej. Byłem zdenerwowany wielkim nieporozumieniem dotyczącym tworzenia jej postaci. Niestety na końcu filmu są pewne wady, z których ten film na pewno nie korzysta.

Trudno wskazać mankamenty tej produkcji. Powikłanie jest znikome, a problemy techniczne bezbłędne. Jednak plakat może być największą wadą filmu. Jedno z haseł mówi, że film jest przyzwoitą kontynuacją filmu polska wersja „50 twarzy Greya”. Jednak to stwierdzenie jest raczej przesadzone. W produkcji nie ma odważnych scen erotycznych. Jedyne podobieństwo to podobieństwo między bohaterami filmu „After” a postaciami stworzonymi przez Jamesa. „After” to nieskończenie dużo w górę i w dół. Miliony argumentów i tysiące wymówek. I chociaż ten powtarzający się cykl jest czasem niepokojący i denerwujący. Podobnym filmem, który można znaleźć w naszym serwisie vod jest cały film 365 Dni, który również jest bardzo lubiany w Polsce.

Czy film After po polsku ma jakieś zalety?

Dla mnie film After ma więcej wad niż zalet. Mam jednak świadomość, że nie jestem grupą docelową. Mimo wszystko nie byłam znudzona. Och, mało wymagająca produkcja, która szybko przyszła mi do głowy. Chciałbym zaznaczyć, że może to być atrakcyjne dla osób powyżej 20 roku życia. Nie jest bardzo toksyczne i szkodliwe społecznie. Nie polecałbym tego ani nie powstrzymywałbym go przed podróżowaniem. Podobała mi się jednak ścieżka dźwiękowa. Było kilka starszych piosenek, które wszyscy powinniście usłyszeć.

Myślę, że ten film jest wart obejrzenia, jeśli twoją docelową publicznością jest nastolatek. Materiał filmowy przekazuje również niektóre treści pokazane w filmach bardziej dojrzałym widzom. W końcu miłość i pożądanie to coś, z czym spotykamy się każdego dnia, niezależnie od wieku. Jeśli nie chodzi tylko o treść, ten film jest efektem zabawy z Josephine Langford jako Tessą, bohaterką Fiennes Tiffin jako Hardin czy Selmą Blair jako Carl Young.

After
After
After
After
After
After
After
After
After
After
Tytuł (ang.) After
Ocena widzów: 5.3 34,220 głosów
Ocena 7.1 5,211 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz