What's happening?

Avengers: Koniec gry ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Avengers: Koniec gry online

Avengers: Koniec gry

Apr. 24, 2019United States180 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Ostatnia część Avengers

Po dewastacyjnych wydarzeniach Avengers: Wojna bez granic (2018) wszechświat jest w ruinie. Z pomocą pozostałych sojuszników Avengers zbierają się ponownie, aby cofnąć działania Thanosa i przywrócić porządek we wszechświecie.

Avengers: Koniec Gry rozgrywa się pomiędzy głośnymi eksplozjami, połamanymi kościami i śmiercionośną ciszą. Z jednej strony Zemsta Thany znajduje swój finał, z drugiej wszechświat filmu Marvela zmienia się na naszych oczach i nieodwracalnie przekształca się w znaną nam formę. Pod koniec gry spotkają się nie tylko wszyscy bohaterowie, ale także wszyscy dostawcy projektu. Najlepsze i najpiękniejsze MCU: Ernst idzie w parze z humorem, walcząc o zniszczenie w szalonym zbiorowym cyrku.

Chociaż ta historia czasami zaprzecza logice i przedstawia niektórych bohaterów kosztem innych, nadal jest klejnotem w koronie społeczeństwa jako całości. Tak, płakałem, jakbym był analfabetą z powodu trumny Starka, tak, z piłką na szyi widziałem, jak nadzieja wznosi się z jego pleców do umęczonego kaptura. Jestem teraz w domu, szaleję na punkcie urazów głowy i wiem, że nadchodzą nowe rzeczy. Można powiedzieć, że król nie żyje, więc żyje dla króla!

To fantastyczny film w prawdziwym znaczeniu tego słowa, ponieważ zajmuje to 3 godziny. Ale to także film, który przezwyciężył dominację Avatara i stał się najlepiej sprzedającym się filmem wszechczasów. Prawdopodobnie każdy prawdziwy maniak i miłośnik kreskówek widział ten film w kinie. Byłem tam trzy razy, a moją recenzję znajdziesz tutaj zaraz po pierwszym wydaniu.

Avengers Koniec gry Online

Gdzie oglądać cały film Avengers: Koniec gry online?

W końcu najpierw znajdujemy różne sposoby przezwyciężenia smutku. Bohaterowie na początku się nie poddają, Thanos łapie go i poprawia. Jednak to nie wystarczy i zostanie opracowany plan dezaktywacji przycisku zwalniania siedzenia. Resztki drużyny są zjednoczone, a Iron Man nienawidzi swojej bezradności. Thor zawdzięcza swoją porażkę, że nie podjął wyzwania, ponieważ sam bóg piorunów i hokeja odciął środkowe haczyki, aby zmniejszyć ból straty. Wszystko, ponownie zainspirowane nadzieją, planujemy osiągnąć w czasie i przestrzeni, jest niemożliwe. To wszystko sprawia, że chce się oglądać nowych Avengersów od początku do końca! 

Mroczny Hawkeye był absolutnie niesamowity! Chcę mieć cholerną umowę z azjatyckim tłumem albo strzelaninową wersję meksykańskich karteli. Tora okazał się także wielkim bohaterem z dużym potencjałem i ostrym, długotrwałym humorem. To poczucie humoru jest tak odpowiednie dla galaktyki Rangers, że tak się cieszę, że zebrali się razem na finały.

Hulk jest znacznie gorszy niż jego poprzednik – Profesor Hulk. W jednej ze scen Valkyrie mówi, że chciała być w formie, która wyrażałaby również moje uczucia. Ciało Hulka ze słowem „Umysł” to koncept, który służy jako zabawa. I to w ogóle nie działa. Nadal jest to głównie terytorium komiksowe, a flaga genialnego fizyka stała sięrolą człowieka o przeciętnym chaotycznym humorze.

Zdaję sobie sprawę, że powinno to być przeciwieństwem geniusza, filantropa, milionera Tony’ego Starka, dla którego była to najnowsza historia, ale nadal uważam, że profesor Hulk padł ofiarą tej koncepcji.

Najpierw mamy kilka, może kilkanaście minut występów, a chwilę później widzimy, jak bohaterowie zbierają się razem i podejmują najbardziej zabawną i szaloną misję. Potem następuje niewiarygodnie największa seria walk w historii, po których następuje potępienie. To świetna usługa dla fanów, w której prawie wszyscy gracze spotykają się i mają czas na rozmowę i myślenie.

Avengers: Koniec gry
Avengers: Koniec gry
Avengers: Koniec gry
Avengers: Koniec gry
Avengers: Koniec gry
Avengers: Koniec gry
Avengers: Koniec gry
Avengers: Koniec gry
Avengers: Koniec gry
Avengers: Koniec gry
Tytuł (ang.) Avengers: Endgame
Ocena widzów: 8.4 776,792 głosów
Ocena 8.3 15,588 głosów

Reżyser filmu

Anthony Russo
Reżyser filmu

Obada filmu

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
Don Cheadle isJames Rhodes / War Machine
James Rhodes / War Machine
Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Chadwick Boseman isT'Challa / Black Panther
T'Challa / Black Panther
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Similar titles

OtherLife
Athena
Przygody Elma w Krainie Zrzęd
Ida Red
6-ty dzień
Justice League Dark: Ostatnia wojna
Daphne i Velma
Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – Film
African Kung Fu Nazis
Bóg Wojny
Fortress
21 mostów