What's happening?

Bullet Train ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Bullet Train zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Bullet Train?

Jul. 03, 2022USA127 Min.R
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Bullet Train z 2022 roku?

W filmie akcji „Bullet Train”, z Bradem Pittem w roli głównej, bandyci próbują zabić siebie nawzajem i pozostać przy życiu. Zakładając, że jesteś wystarczająco dorosły, aby poradzić sobie z materiałem, jest to rozkoszna jazda, która nie wymaga dużego wysiłku umysłowego. Ekstremalna przemoc, w tym strzelaniny, obfite rozpryski krwi, ataki nożem i mieczem oraz walki na pięści, są użyte w komediowy sposób. Niektórzy z bohaterów giną, a młody staje w obliczu niebezpieczeństwa. Dwie osoby tracą twarz: jedna w wyniku wybuchu, druga w wyniku nadziania się na hak do mięsa. Zatrute postacie przed śmiercią wymiotują i krwawią z oczu. Kobieta jest pokazana na czworakach, podczas gdy mężczyzna pcha się na nią od tyłu w szybkiej, ale wyraźnej scenie seksu. Jakaś inna para obściskuje się w łóżku. Jest trochę lekkiej rozmowy o narkotykach, trochę szampana na weselu, i trochę środków nasennych ukrytych w butelce z wodą.

Karierowicz znany jako „Biedronka” (Brad Pitt) w BULLET TRAIN online dokonał pewnych przemyśleń i próbuje żyć spokojniej. Teraz jednak przygotowuje się do swojego najnowszego zadania: kradzieży walizki z pociągu pocisku, który podróżuje między Tokio a Kioto. Niestety, zadanie nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Walizkę i dziecko watażki (Logan Lerman) mieli dostarczyć „Tangerine” (Aaron Taylor-Johnson) i „Lemon” (Brian Tyree Henry), ale obaj zaginęli w transporcie. „Książę” Joey’a Kinga szantażuje „Białą Śmierć” Andrew Koji’ego, by zabił watażkę. W międzyczasie ktoś używa jadu węża do trucia ofiar, a morderca pragnie krwi. Sprawdź również Gdzie obejrzeć cały film Minionki: Wejście Gru z 2022 roku?

Bullet Train online film

Bullet Train online bez wątpienia jest dobrą produkcją

Głupie, ospałe aktorstwo Pitta jest jedyną rzeczą, która powstrzymuje ten ogromny film akcji przed pogrążeniem się w jego chwalebnej, bezinteresownej przemocy i braku treści. Bullet Train, wyreżyserowany przez Davida Leitcha i zaadaptowany na podstawie powieści Kotaro Isaki, jest podobny do filmów takich jak Ocean’s Eleven i Logan Lucky, w których duża obsada pracuje razem, by dokonać napadu, ale gdzie nacisk kładzie się mniej na to, dlaczego, a bardziej na to, co – akcja.

Cały film Bullet Train czerpie ogromną przyjemność z wystawiania armii wysoko wykwalifikowanych wojowników i zabójców na próbę przeciwko niekończącym się przeciwnikom. Napięcie buduje się, gdy coś, co było wcześniej zasadzone, jak jadowity wąż, pojawia się ponownie, albo gdy postać pozornie skazana na porażkę powraca (jak człowiek, który zostaje wypchnięty z pociągu, ale potem wskakuje z powrotem i próbuje przedostać się do środka). Może zainteresować cię cały film Księżniczka. 

Brad Pitt w roli głównej

Reżyser Leitch, były kaskader i koordynator, który dzięki Johnowi Wickowi przeszedł na filmową ścieżkę, ma dobre wyczucie rytmu, co widać zwłaszcza w głośnych, bezlitosnych filmach wypełnionych nieustanną walką. Stosowane przez niego pauzy, cięcia, retrospekcje i ujawnienia składają się na wciągający rytm, który nigdy nie staje się duszny. Ale Pitt jest naszym asem w rękawie. Choć ma styl walki, Biedronka woli rozmawiać i zawsze szuka dróg na skróty. Jego spokojne usposobienie dostarcza trochę tak potrzebnego ciepła i słodyczy do skądinąd surowego i ściernego filmu. Choć po obejrzeniu film dość szybko się rozmywa, Bullet Train to ekscytująca podróż, która trwa.

Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Bullet Train
Tytuł (ang.) Bullet Train
Ocena widzów: 7.7 774 głosów
Ocena 7.378 148 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz