What's happening?

Buzz Astral ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Buzz Astral zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Buzz Astral?

Jun. 15, 2022USA107 Min.PG
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Buzz Astral z 2022 roku?

Film animowany Pixara Buzz Astral opowiada historię postaci, która posłużyła jako model dla figurki akcji Buzz Astral z Toy Story. Buzz, jego załoga i cały statek kosmiczny pełen ludzi zostają w filmie zamordowani na nieznanej planecie. Chris Evans podkłada głos Buzzowi. Próby Buzza, by sprowadzić wszystkich do domu, ostatecznie wysyłają go tysiące lat w przyszłość, gdzie Ziemia została opanowana przez złośliwe roboty pod rządami Imperatora Zurga (James Brolin). Sci-fi / przemocy działania obejmuje strzelaniny i pościgi z robotów, Zurg, i uciążliwe winorośli na planecie.

Otwarcie filmu Buzz Astral służy jako przypomnienie, że w 1995 roku mały dzieciak o imieniu Andy otrzymał figurkę Buzza Astrala ze swojego ulubionego filmu. Buzz w tym filmie (głos Chris Evans) jest rzeczywiście Space Ranger, który traktuje swoje misje bardzo poważnie (innymi słowy, ten film nie jest historią pochodzenia ukochanej zabawki Andy’ego i najlepszego przyjaciela Woody’ego: Ten film jest pozycjonowany jako powód, dla którego zabawka istniała w pierwszej kolejności). Sentient winorośli zaczynają oplatać je i ich statek kosmiczny, a wszystkie 1,200 pasażerów wiatr się tam marooned jak bada obcą planetę z jego dowódcy / najlepszego przyjaciela, komandor Alisha Hawthorne (Uzo Aduba), a debiutant, który ma wiele do nauczenia się o byciu kosmicznym strażnikiem. Aby sprawdzić, czy statek kosmiczny może osiągnąć hiperprzestrzeń i opuścić planetę, Buzz oferuje do wzięcia udziału w serii lotów próbnych (z pomocą geniuszu terapii kota robota nazwie Sox).

Czy warto obejrzeć film Buzz Astral? Subiektywna opinia redakcji

Buzz dowiaduje się, jednak, że każdy lot kosztuje go czas-up do czterech lat. On ponownie łączy się z Alisha i jej rozszerzenia rodziny w między lotami próbnymi (żona, syn, a ostatecznie wnuczka). Ale kiedy Buzz, który został odizolowany i single-mindedly skoncentrowany, w końcu łamie kod hiperprzestrzeni, odkrywa, że planeta jest terroryzowana przez armię zabójczych robotów pod dowództwem Imperatora Zurga (James Brolin). Aby pokonać Zurga, Buzz będzie musiał połączyć się z niedopasowanym oddziałem trzech niedoświadczonych kadetów kosmicznych rangersów, w tym gorliwej młodej Izzy (Keke Palmer), miłego Mo (Taika Waititi) i zmęczonego specjalisty od materiałów wybuchowych Darby’ego Steela (Dale Soules).

Musisz zobaczyć też tytuł cały film Pajęcza głowa.

Animacja w filmie, wyreżyserowana przez Angusa MacLane’a, jest najwyższej klasy; futro, włosy i wściekłe pnącza Soxa są równie drobiazgowo dopracowane, jak wspaniałe krajobrazy kosmosu i planeta, na której rozgrywa się akcja. Ścieżka dźwiękowa, autorstwa Michaela Giacchino, jest idealna dla blockbusterów z lat 90-tych, a fabuła składa hołd niemal wszystkim głównym filmom o tematyce kosmicznej, od 2001 do Gwiezdnych Wojen i z powrotem. Disney dokonuje również znaczącego postępu (dla nich) w zakresie reprezentacji i włączenia poprzez włączenie czarnej postaci lesbijskiej. Komandor Hawthorne nie musi się ujawniać, bo Buzz już wie, że partnerka jego najlepszego przyjaciela będzie „nią”, tak jak ona już wiedziała, że będzie potrzebował Sox po wszystkich skokach czasowych. Astral obsługuje potrzebę bardziej organicznego włączenia do filmów animowanych w naturalny sposób. Ostatecznie, Astral jest czymś więcej niż krową fiskalną, którą niektórzy widzowie oczekiwali, nawet jeśli nie jest na szczycie skali „heartwarming” (i heartrending) Pixara.

Buzz Astral
Buzz Astral
Buzz Astral
Buzz Astral
Buzz Astral
Buzz Astral
Buzz Astral
Buzz Astral
Tytuł (ang.) Lightyear
Ocena widzów: 5.1 25,472 głosów
Ocena 7 171 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz