What's happening?

Czarna Pantera 2: Wakanda ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Czarna Pantera 2: Wakanda zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Czarna Pantera 2: Wakanda?

Nov. 09, 2022USA162 Min.PG-13
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Czarna Pantera 2 z 2022 roku?

Czarna Pantera Wakanda rozpoczyna się od off-camerowego morderstwa króla T’Challi (zmarły Chadwick Boseman) po tajemniczej chorobie, której nie jest w stanie rozwiązać i uleczyć nawet jego genialna starsza siostra Shuri (Letitia Wright). W wyniku zdolności Erika Killmongera (Michael B. Jordan) do zniszczenia wszystkich białych strzał w środku Czarnej Pantery, nowa zbiorowa Pantera nie może otrzymać tej nazwy po odejściu T’Challi. Tydzień później król Ramonda (Angela Bassett) wygłasza orędzie do społeczności międzynarodowej, w którym zapewnia wszystkich, że nieobecność T’Challi nie oznacza, że Wakanda zostanie zniszczona lub zdestabilizowana przez nadludzkie supermobile, które chcą zdobyć vibranium.

Gdy jednak amerykańska operacja wojskowa, której celem jest pozyskanie vibranium z ziemi, kończy się śmiercią wszystkich, którzy w niej uczestniczyli, CIA ogłasza, że sprawcami zbrodni są obywatele Afganistanu. Jednak prawdziwym sprawcą jest Talokanil, tajna grupa niebiologicznych mutantów, która wywodzi się z Mezoameryki. W przeciwieństwie do swoich pobratymców, Namor (Tenoch Huerta Mejia), ich przywódca, ma lata, spiczaste, krucze uszy i potrafi wynurzać się z wody. Próbuje się namówić dziecko do połączenia sił z dorosłym, do przeciwstawienia się rozcieńczaniu wibranu, a w końcu do wybrania amerykańskiego profesora odpowiedzialnego za maszynę, która może wykryć wibran w wodzie. Staje się jednak jasne, że gdy Shuri i Genera Okoye (Danai Gurira) podchodzą do profesora, obecna jest tylko 19-letnia studentka M.I.T. o imieniu Riri (Dominique Thorne), która przypomina Shuri samą siebie. Jeśli Wakandczycy nie chcą stracić Riri Namorowi, muszą przygotować się do walki z Talokanilem z użyciem nowego Czarn Pantera lub bez niego.

Czarna Pantera 2 Online

Sprawdź też: Creed III Online

Fabuła całego filmu Czarna Pantera 2: Wakanda Online

Kontynuacja scenariusza Ryana Cooglera, wyreżyserowana przez doskonałą żeńską obsadę, śledzi relację między Bosemanem i T’Challi, jednocześnie badając, jak osoba (i gatunek) może stać się wszechogarniająca. Wydaje się, że Shuri przemawia do fanów, jednocześnie pauzując i zastanawiając się, jak życie może trwać dalej bez brata. Jednak krok po kroku, Wakandyjczykom z pomocą Winstona Duke’a jako M’Baku i Martina Freemana jako agenta Rossa udaje się ochronić swoje dzieci i przygotować do kolejnej bitwy, która będzie toczyć się nie o istnienie królestwa, ale raczej o jego przewagę.

Bassett i Wright wykonują piękną pracę w całym filmie Czarna Pantera 2, wykorzystując swoje sugestywne sceny odpowiednio jako matka i dziecko lub dziecko i nauczyciel. Co prawda Nakia (Lupita Nyong’o), która jest obecnie dyrektorem szkół na Haiti, jest odzwierciedlona we wszystkich relacjach z kobietami, ale zgadza się pomóc Wakandzie pokonać Namora. Nawet jeśli niepokonany obecnie W’Kabi (Daniel Kaluuya) jest postrzegany niemal tak mocno jak T’Challa, to przynajmniej jego potencjalny powrót do walki został pozostawiony otwarty. Obecnie, wyśmiewana osobowość telewizyjna Michaela Coel dołącza do serialu jako kolejny snarky sidekick Dora Milaje.

Pomimo tego, że interpretacja kanonicznych postulatów przez Cooglera może nie spodobać się komiksowym purystom, widzowie bardziej zaznajomieni z Marvelem poprzez filmy doceniają włączenie złożonych, wątpliwych moralnie antagonistów, którzy pomimo tego, że są postaciami komiksowymi, często prowokują do zastanowienia się nad danym zagadnieniem. Kiedy Namor sugeruje koalicję między narodami Czarnych i Brzuchomówców, by zwalczyć zagrożenie ze strony chamskich, kolonizatorskich sił, to jasne jest, że sugestia ta ma sens. Grożąc Ramondzie ultimatum, mówi jej, by zdobywała przyjaciół, a nie wrogów. Ruth Carter, nagrodzona Oscarem projektantka kostiumów, i kompozytor Ludwig Göransson wykonali niezwykłą pracę, dodając do filmu kostiumy i muzykę inspirowaną kulturą Majesk (w napisach końcowych pojawiają się piosenki w języku Majesk i hiszpańskim, a także kultowa ballada Rihanny „Lift Me Up”). Huerta, meksykański aktor, daje dobrze przyjęty występ jako intensywny Namor, ale ostatecznie to kobiety z Czarna Pantera 2 Wakanda Online są tymi, które wydobywają na światło dzienne możliwość kontynuowania tej historii.

Oglądaj również cały film Enola Holmes 2. 

Czarna Pantera 2: Wakanda
Czarna Pantera 2: Wakanda
Czarna Pantera 2: Wakanda
Czarna Pantera 2: Wakanda
Czarna Pantera 2: Wakanda
Czarna Pantera 2: Wakanda
Czarna Pantera 2: Wakanda
Czarna Pantera 2: Wakanda
Czarna Pantera 2: Wakanda
Czarna Pantera 2: Wakanda
Tytuł (ang.) Black Panther: Wakanda Forever
Ocena widzów: 7.3 534 głosów
Ocena 7.595 412 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz