What's happening?

Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy?

Jul. 06, 2022USA83 Min.TV-14
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy z 2022 roku?

W filmie Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy nastolatki całują się, zakochują, zrywają, chodzą na imprezy, przeklinają i opuszczają dom, by pójść na studia. Główne bohaterki to dwie świeżo upieczone absolwentki szkoły średniej, które są inteligentne, utalentowane i ambitne. Oboje chcą iść na dobre uczelnie i rozpocząć karierę w swoich dziedzinach. Sceny pokazują ich całowanie i leżenie w łóżku razem przed wyłączeniem światła. Główni bohaterowie filmu pochodzą z różnych środowisk i pokazują, że licealiści mogą kochać i przyjaźnić się naprawdę.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Wschodząca gwiazda.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy opartym na książce Jennifer E. Smith, Aidan (Jordan Fisher) i Claire (Talia Ryder) mają zamiar ukończyć szkołę średnią i, zgodnie z planem, zrywają po wirującym romansie w ostatnim roku. Claire uważa liceum za „prolog” do reszty życia i nie chce mieć żadnych obowiązków, kiedy zacznie studia. Aidan zgodził się, że zerwą ze sobą, gdy on skończy szkołę, ale teraz, gdy nadszedł ten czas, nie jest pewien. Zaplanował ostatnią randkę z nią, która zabierze ich przez wszystkie miejsca, w których byli i rzeczy, które robili razem. Ma nadzieję, że to sprawi, że będzie chciała z nim zostać. Ale ani noc, ani efekt końcowy nie idą zgodnie z planem.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Morska Bestia.

Jeśli film chce, byś spędził półtorej godziny na oglądaniu rozstania dwojga nastolatków, to bohaterowie i ich historia miłosna muszą być epickie. Niestety w Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy tak nie jest. Film spędza dużo czasu na ich pierwszym spotkaniu, ale potem przeskakuje przez miesiące ich związku w przyspieszonym tempie, a następnie odtwarza je. Aktorzy i postacie dają się lubić, ale niczym się nie wyróżniają. Miejsce jest ładne, ale nie wiadomo, gdzie się znajduje. Film jest zrobiony na podstawie książki. Najlepsi przyjaciele, którzy są zabawnymi postaciami pobocznymi granymi przez Nico Hiraga i Djouliet Amara, są atrakcją.

 

Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy
Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy
Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy
Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy
Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy
Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy
Tytuł (ang.) Hello, Goodbye, and Everything in Between
Ocena widzów: 4.9 2,200 głosów
Ocena 5.978 89 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz