What's happening?

Dwa życia ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Dwa życia zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Dwa życia?

Aug. 17, 2022USA110 Min.Not Rated
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Dwa życia z 2022 roku?

Dwa życia to dwie możliwe drogi dla absolwentki college’u (Lili Reinhart) na podstawie testu ciążowego. Film ma seksualność, wulgarność i imprezowanie. Główna bohaterka spędza noc ze swoim najlepszym męskim kumplem, powodując strach przed ciążą, pomimo użycia prezerwatywy. Całują się i zdejmują koszulki na łóżku.

Natalie (Lili Reinhart) i Gabe (Danny Ramirez) są przyjaciółmi z college’u w Dwa życia. Pięcioletni plan Natalie zostaje wykolejony przez nieprzewidzianą ciążę, zmuszając ją do zamieszkania z rodzicami (Andrea Savage i Luke Wilson), podczas gdy ona i Gabe wypracowują swój związek. W alternatywnym scenariuszu, ona bierze test ciążowy na noc absolwentów i to jest negatywne, więc przychodzi do LA z najlepszym przyjacielem Cara (Aisha Dee) i zaczyna swoją karierę animacji, zakochując się w Jake (David Corenswet).

Może spodoba ci się film warty uwagi: Kolejne 365 dni.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Choć temat był już wcześniej podejmowany, to główna obsada filmu daje ciekawe kreacje. Plakat „Dwa życia” przypomina film Gwyneth Paltrow z lat 90. „Sliding Doors”. Reinhart jest lepszą aktorką niż Paltrow. Przedstawia zmienne emocje i zaskakujące zwroty akcji w młodej dorosłości. Dobrze dobrano aktorów drugoplanowych, w tym jej rodziców, chłopaków i najlepszą przyjaciółkę. Ramirez i Corenswet to świetne role pierwszoplanowe. Rodzice cieszący się pustym gniazdem i nie chcący powrotu córki to wspaniały twist.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Fall.

Ten film nie jest polityczny. Życie Natalie jest w porządku z dzieckiem lub bez niego, pomimo obietnicy ojca, że uszanuje jej „wybór” Dojdziesz tam, gdzie masz zamiar iść w życiu, w ten czy inny sposób. Film wskazuje, że sukces czy szczęście nie jest linią prostą, bo żadne z żyć Natalie nie jest bez skazy. Natalie jest zadowolona z obu chłopaków, a więc bratnie dusze mogą nie istnieć. W filmie przeplatają się jej wątki, a poszczególne osoby krzyżują się ze sobą.

Dwa życia
Dwa życia
Dwa życia
Dwa życia
Dwa życia
Dwa życia
Dwa życia
Dwa życia
Dwa życia
Dwa życia
Tytuł (ang.) Look Both Ways
Ocena widzów: 5 13 głosów
Ocena 7.04 149 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz