What's happening?

Fall – NIE PATRZ W DÓŁ ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Fall – NIE PATRZ W DÓŁ zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Fall – NIE PATRZ W DÓŁ?

Aug. 11, 2022United Kingdom107 Min.PG-13
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Fall – NIE PATRZ W DÓŁ z 2022 roku?

Fall to thrillerowy film akcji, który porusza temat ucieczki przed niebezpieczeństwem i krzywdą. Jego bohaterkami są dwie kobiety w średnim wieku o imieniu Becky (Grace Caroline Currey) i Hunter (Virginia Gardner), obie mogą być wzorem dla nastoletnich dziewczyn. Są symetrycznie dziwne, a jedna z nich jest miaką, której nikt nigdy nie zauważył. Ale, biorąc pod uwagę, że prawie wszyscy przed kamerą to mężczyźni po dwudziestce, są elementy, które nadają filmowi kobiecego fabu.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Dwa życia.

W filmie FALL główni bohaterowie Becky (Grace Caroline Currey) i Hunter (Virginia Gardner) wyruszają na wspinaczkę na jedną z największych konstrukcji w Stanach Zjednoczonych, opuszczoną wieżę radiową. Kiedy planowana na 2000 osób wspinaczka nie przybywa, kobiety muszą wymyślić, jak przejść w bezpieczne miejsce lub zaryzykować śmierć podczas próby.

Czy warto obejrzeć film NIE PATRZ W DÓŁ ? Subiektywna opinia redakcji

W tym filmie o akcji Scotta Manna, który opowiada się za usunięciem patriarchatu, pokazane są dwie kobiety, które wznoszą się na nowe wyżyny, ale szybko staje się jasne, że nie są w stanie zostawić go za sobą. Film jest fachowo zrealizowany, a obrazy pokazują, że widzowie skupiają się na ziemi. Być jednocześnie suspensem i grozą.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Nie w porządku. 

Ale nie da się ukryć, że Mann i jego współscenograf Jonathan Frank to mężczyźni, którzy obserwowali kobiety pokazywane na ekranach w inny sposób niż my dzisiaj; w efekcie „Upadek” odnosi na tym polu sukces. Warrant „Cherry Pie” i trudno sobie wyobrazić, że dwie 28-letnie kobiety w 2022 roku będą w stanie rozpoznać tę seksistowską piosenkę z 1990 roku i, co ważniejsze, uczynią z niej swoje dzwonkie.

Fall – NIE PATRZ W DÓŁ
Fall – NIE PATRZ W DÓŁ
Fall – NIE PATRZ W DÓŁ
Tytuł (ang.) Fall
Ocena widzów: 6.4 41,156 głosów
Ocena 7.305 1,736 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz