What's happening?

Gray Man ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Gray Man zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Gray Man?

Jul. 13, 2022USA128 Min.PG-13
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Gray Man z 2022 roku?

W filmie The Gray Man Ryan Gosling i Chris Evans grają tajnych agentów, którzy zostają wciągnięci w niebezpieczną grę w kotka i myszkę. Jest tu dużo przemocy i rozmów o niej. Są sceny tortur, body horror, przemoc z użyciem broni, wybuchy, a także przemoc między ludźmi w tym samym domu. Mimo że bohaterowie wykazują się determinacją, odwagą i uczciwością, film może być również postrzegany jako romantyzujący brutalny sposób życia.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Dziewczyny z Dubaju. 

W Gray Man Six (Ryan Gosling), człowiek zatrudniony jako tajny agent dla rządu USA, który później zostaje uznany za zagrożenie, zostaje wciągnięty w grę w kotka i myszkę. Denny Carmichael (Regé-Jean Page), szef tajnej organizacji CIA, wynajmuje nieuczciwego zabójcę na zlecenie Lloyda Hansena (Chris Evans), by ten zabił Sixa. To naraża na niebezpieczeństwo Fitzroya (Billy Bob Thornton), przyjaciela i mentora Sixa, oraz chorą Claire (Julia Butters).

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Gray Man  to bardziej zbiór świetnych części niż całość, która trzyma w napięciu. Gosling i Thornton dają dobre występy, ale Evans jest prawdziwą gwiazdą filmu. Zmienia Kapitana Amerykę z dobrego faceta w sadystycznego, radosnego i niepokojąco charyzmatycznego złego. Jego występ sprawi, że będziesz chciał zobaczyć go grającego więcej złych facetów, ponieważ wygląda jak dobry facet i ma uroczą osobowość.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Matrix zmartwychwystania. 

Pod względem różnych ras i płci, film jest trochę zawiedziony. Na papierze zarówno osoby kolorowe, jak i silne kobiety mogłyby odegrać ważne role w The Gray Man. Jednak Page i Alfre Woodard wyróżniają się w ten sposób i ma to mniej wspólnego z tym, co jest napisane na kartce, a więcej z tym, jak się zachowują. Mimo że Ana de Armas gra agentkę polową jak Six, jej postać, Dani, nie jest tak ciekawa jak jego i nie jest tak dobrze rozwinięta. Jessica Henwick jako Suzanne, agentka CIA, która pracuje dla Denny’ego i jest nieustannie strofowana zarówno przez niego, jak i Lloyda, również nie ma wiele do roboty. Ogólnie rzecz biorąc, The Gray Man to standardowy film szpiegowski, w którym motywacje bohaterów nigdy nie są jasne.

Gray Man
Gray Man
Gray Man
Gray Man
Gray Man
Gray Man
Gray Man
Gray Man
Gray Man
Gray Man
Tytuł (ang.) The Gray Man
Ocena widzów: 6.5 118,371 głosów
Ocena 7.048 1,362 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz