What's happening?

Hokus Pokus 2 ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Hokus Pokus 2 zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Hokus Pokus 2?

Sep. 27, 2022USA105 Min.PG
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Hokus Pokus 2 z 2022 roku?

Wyczekiwany sequel cieszącej się ogromnym powodzeniem komedii fantasy Disneya z lat 90. nosi tytuł Hokus Pokus 2. Podobnie jak pierwszy film, czarodziejski sequel ma kilka obrzydliwych momentów i magiczną przemoc, zwłaszcza z udziałem odciętego zombie, ale w dużej mierze jest to film przyjazny rodzinie. Aby zachować młodość, czarownice (powracające aktorki Kathy Najimy, Sarah Jessica Parker i Bette Midler) mówią o pożeraniu dzieci. Grożą też, że będą zabijać i torturować innych, zwłaszcza nastolatków. Wzniecają pożary, rzucają zaklęcia z krwi i kości, mówią o zabieraniu dusz. Aby rozśmieszyć ludzi, są gonione, popychane, policzkowane, bite po głowie, ścinane (w przypadku chodzącego zombie), rażone magicznymi promieniami i hipnotyzowane. Kobiety w każdym wieku odkrywają zalety bycia w pobliżu przez zachęcające kobiety. Poza nazywaniem ludzi imionami, ludzie używają także słowa „cholera” oraz zaimków „Bóg”, „Lucyfer” i „Szatan”. Pojawiają się odniesienia do całowania i dziewictwa.

Cały film hokus pokus 2

W Hokus Pokus 2, siostry Sanderson (Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy), najbardziej niesławny gang głodnych dzieci czarownic z XVII wieku. Są niechcący przywołane do współczesnego Salem przez najlepsze przyjaciółki z liceum, Beccę i Izzy (Whitney Peak i Belissa Escobedo). Czarownice wymagają młodej krwi, aby pozostać młodymi i pięknymi, ale ich poszukiwania nastolatków zostają wykolejone, gdy dowiadują się, że burmistrz miasta (Tony Hale) jest potomkiem ich starego wroga. Burmistrz jest również ojcem Cassie (Lilia Buckingham), przyjaciółki z dzieciństwa Becca i Izzy, co stawia życie Cassie w niebezpieczeństwie, jak również. Przed świtem w wigilię All Hallow, młodzi ludzie tworzą zespół, aby walczyć z niegodziwymi siostrami, a w procesie, będą odkrywać własne i ich „przymierze” ograniczenia.

Oglądaj również cały film Uśmiechnij się.

Czy warto oglądać film? O czym opowiada fabuła?

Peak jest szczególnie doskonały jako lider grupy nastolatków, Hale jest konsekwentnie zachwycający, a Hannah Waddingham z „Witch Mother” Teda Lasso robi urocze cameo. Midler jest jednak prawdziwą gwiazdą. To ona zarządza swoimi naiwnymi siostrami i bierze show gdziekolwiek się pojawi. Siostry Sanderson startują w konkursie na kostium drag, kiedy jedna z postaci zauważa: „Chyba szukacie sceny”. Ona wzdycha, „Zawsze”, przed wybuchem do piosenki i tańca i hipnotyzowania mieszkańców do flash mob jak horda zombie, aby zrobić jej ofertę. Ten film utrzymuje humor, podczas gdy stonowane niektóre z oryginału bardziej cringe-worthy elementy (jak Parker głupi akt blondynka), a nawet zawiera serce rozdzierające pożegnanie (ponownie, przez Midler).

Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Tytuł (ang.) Hocus Pocus 2
Ocena widzów: 6.1 33,380 głosów
Ocena 7.643 830 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz