What's happening?

Hokus Pokus 2 ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Hokus Pokus 2 zalukaj online

Hokus Pokus 2 - ZALUKAJ ONLINE

Sep. 27, 2022USA105 Min.PG
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Hokus Pokus 2 z 2022 roku?

Wyczekiwany sequel cieszącej się ogromnym powodzeniem komedii fantasy Disneya z lat 90. nosi tytuł Hokus Pokus 2. Podobnie jak pierwszy film, czarodziejski sequel ma kilka obrzydliwych momentów i magiczną przemoc, zwłaszcza z udziałem odciętego zombie, ale w dużej mierze jest to film przyjazny rodzinie. Aby zachować młodość, czarownice (powracające aktorki Kathy Najimy, Sarah Jessica Parker i Bette Midler) mówią o pożeraniu dzieci. Grożą też, że będą zabijać i torturować innych, zwłaszcza nastolatków. Wzniecają pożary, rzucają zaklęcia z krwi i kości, mówią o zabieraniu dusz. Aby rozśmieszyć ludzi, są gonione, popychane, policzkowane, bite po głowie, ścinane (w przypadku chodzącego zombie), rażone magicznymi promieniami i hipnotyzowane. Kobiety w każdym wieku odkrywają zalety bycia w pobliżu przez zachęcające kobiety. Poza nazywaniem ludzi imionami, ludzie używają także słowa „cholera” oraz zaimków „Bóg”, „Lucyfer” i „Szatan”. Pojawiają się odniesienia do całowania i dziewictwa.

Cały film hokus pokus 2

W Hokus Pokus 2, siostry Sanderson (Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy), najbardziej niesławny gang głodnych dzieci czarownic z XVII wieku. Są niechcący przywołane do współczesnego Salem przez najlepsze przyjaciółki z liceum, Beccę i Izzy (Whitney Peak i Belissa Escobedo). Czarownice wymagają młodej krwi, aby pozostać młodymi i pięknymi, ale ich poszukiwania nastolatków zostają wykolejone, gdy dowiadują się, że burmistrz miasta (Tony Hale) jest potomkiem ich starego wroga. Burmistrz jest również ojcem Cassie (Lilia Buckingham), przyjaciółki z dzieciństwa Becca i Izzy, co stawia życie Cassie w niebezpieczeństwie, jak również. Przed świtem w wigilię All Hallow, młodzi ludzie tworzą zespół, aby walczyć z niegodziwymi siostrami, a w procesie, będą odkrywać własne i ich „przymierze” ograniczenia.

Oglądaj również cały film Uśmiechnij się.

Czy warto oglądać film? O czym opowiada fabuła?

Peak jest szczególnie doskonały jako lider grupy nastolatków, Hale jest konsekwentnie zachwycający, a Hannah Waddingham z „Witch Mother” Teda Lasso robi urocze cameo. Midler jest jednak prawdziwą gwiazdą. To ona zarządza swoimi naiwnymi siostrami i bierze show gdziekolwiek się pojawi. Siostry Sanderson startują w konkursie na kostium drag, kiedy jedna z postaci zauważa: „Chyba szukacie sceny”. Ona wzdycha, „Zawsze”, przed wybuchem do piosenki i tańca i hipnotyzowania mieszkańców do flash mob jak horda zombie, aby zrobić jej ofertę. Ten film utrzymuje humor, podczas gdy stonowane niektóre z oryginału bardziej cringe-worthy elementy (jak Parker głupi akt blondynka), a nawet zawiera serce rozdzierające pożegnanie (ponownie, przez Midler).

Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Tytuł (ang.) Hocus Pocus 2
Ocena widzów: 6.1 33,380 głosów
Ocena 7.643 830 głosów

Reżyser filmu

Aldric La'Auli Porter
Reżyser filmu

Obada filmu

Bette Midler isWinifred Sanderson
Winifred Sanderson
Sarah Jessica Parker isSarah Sanderson
Sarah Sanderson
Kathy Najimy isMary Sanderson
Mary Sanderson
Doug Jones isBilly Butcherson
Billy Butcherson
Tony Hale isMayor / Reverend Traske
Mayor / Reverend Traske
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz