What's happening?

Hot Seat ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Hot Seat zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Hot Seat?

Jul. 01, 2022USA87 Min.R
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Hot Seat z 2022 roku?

W thrillerze akcji Hot Seat, Kevin Dillon gra byłego hakera, który jest zakładnikiem przez bombę przywiązaną do jego krzesła biurowego i zmuszony do wykonywania pracy nieznanego terrorysty. Mel Gibson jest w filmie członkiem oddziału saperów. Nie jest to zły pomysł, ale nie jest zbyt dobrze przemyślany i wykonany. Są bomby i wybuchy, pistolety i strzelaniny, śmierć i trupy, znokautowana kobieta, płonący budynek i inne jako przykłady przemocy.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Elvis. 

Nienajgorszy pomysł na niskobudżetową, w większości jednoplanszową historię suspensu zamienia się w pospieszny, generyczny film, który idzie na skróty i nie wykorzystuje szans na każdym kroku, aż w końcu zostaje zapomniany. Hot Seat to inne podejście do filmów takich jak Speed czy Die Hard with a Vengeance. Ponieważ chodzi o to, żeby się nie ruszać, zaczyna się od braku ruchu. Reżyser James Cullen Bressack stosuje pewne średnie tempo, wraz z trzęsącą się kamerą i szarpanym montażem.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Dillon nie jest najbardziej ekscytującym aktorem, co nie pomaga. Ma w sobie coś z szorstkiego, ulicznego błazna, który sprawdza się w serialu „Entourage”, ale staje się nudny, gdy jest w centrum uwagi. Nawet pozostali aktorzy nie wydają się być całkiem w porządku. Zły głos w głośniku nie ma żadnej kontroli ani subtelności. Ava, zakładniczka, jest bardziej supermodelką niż aktorką i nie potrafi nawet udawać przerażonej. Gibson oczywiście jako jedyny wygląda jakby się dobrze bawił, dzięki swoim żartom o „starym facecie”. Niestety jedną z pierwszych postaci, która ginie jest jego partner, Murzyn, co jest strasznym banałem. Podsumowując, ten Hot Seat nikogo nie rozgrzeje.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Człowiek z toronto. 

W HOT SEAT Kevin Dillon gra Orlando, byłego hakera, który pracuje dla firmy internetowej w miażdżącym duszę call center. Musi iść do pracy w urodziny swojej córki, a kiedy tam dociera, jego żona daje mu papiery rozwodowe. Po kilku połączeniach, które nie są niczym nadzwyczajnym, Orlando siada. Wtedy przez interkom pojawia się głos, który mówi mu, że musi wykorzystać swoje dawne umiejętności hakerskie, aby ukraść 1 milion dolarów, albo bomba, która jest przymocowana do spodu jego krzesła, wybuchnie. W miarę upływu dnia staje się jasne, że Orlando jest jedynym miejscem, w którym to się dzieje. Jeśli nie zgodzi się na obarczenie go winą za zamachy bombowe w całym mieście, życie jego rodziny jest zagrożone.

Hot Seat
Hot Seat
Hot Seat
Hot Seat
Hot Seat
Hot Seat
Hot Seat
Hot Seat
Tytuł (ang.) Hot Seat
Ocena widzów: 3.8 466 głosów
Ocena 7 12 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz