What's happening?

Jak zostałem samurajem ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Jak zostałem samurajem zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Jak zostałem samurajem?

Od fafika do wojownikaJul. 14, 2022China98 Min.PG
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Jak zostałem samurajem z 2022 roku?

Animowana komedia przygodowa Jak zostałem samurajem w luźny sposób opiera się na komedii Mela Brooksa z 1974 roku Blazing Saddles. Hank to pies, któremu głosu użycza Michael Cera. Chce zostać samurajem, mimo że do tego zawodu zawsze wybierane są koty. Dostaje zadanie ochrony wioski tylko kotów, a on mówi emerytowanego samuraja o imieniu Jimbo (Samuel L. Jackson) do bycia jego nauczycielem. Przygoda jest głównie dobra dla rodzin z młodszymi dziećmi, ale jest dużo przemocy, niektóre z nich z bronią, która jest oparta na sztukach walki i kreskówek.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Escape room.

Animowany świat Jak zostałem samurajem wygląda bardzo podobnie jak Japonia za czasów samurajów. Hank to pies, któremu głosu użycza Michael Cera. Głupio idzie do wioski tylko kotów, gdzie zły władca, Ika Chu, grany przez Ricky Gervais, czyni Hanka nowym samurajem Kakamucho. Ika Chu ma nadzieję, że miasto zostanie zniszczone, ponieważ Hank jest tak głupi. Ika Chu nie wie, że w mieście mieszka emerytowany, niegdyś wspaniały samuraj Jimbo (Samuel L. Jackson).

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Jest to dobra komedia przygodowa, ponieważ fabuła i wątki są łatwe do naśladowania. Nie wybija się jednak tak bardzo jak filmy takie jak Kung Fu Panda czy Rango. Znany głos Cery idealnie nadaje się do roli Hanka, który chce zostać samurajem, ale po drodze popełnia kilka błędów. Rola Jacksona jako zrzędliwego i wyraźnie zmartwionego byłego samuraja, który jest gotów szkolić Hanka, jest również punktem sprzedaży. Gervais zwykle brzmi źle, więc dobrze pasuje do narcystycznego króla kotów ze złymi planami i obsesją na punkcie wielkiej muszli klozetowej.

Musisz zobaczyć tytuł cały film 2067.

Dzieciaki pokochają młodsze koty, które podobnie jak Hank chcą chronić swoją wioskę jako samuraje. Nawet jeśli Rob Minkoff, Mark Koetsier i Chris Bailey nie stworzyli tu nic naprawdę oryginalnego (film jest oparty na Saddles i ma wiele wspólnego z Kung Fu Panda), to dzieciaki i tak będą się dobrze bawić przez półtorej godziny. Film Jak zostałem samurajem jest dobry, ale nie jest tak wyjątkowy i niepowtarzalny jak inne.

Jak zostałem samurajem
Jak zostałem samurajem
Jak zostałem samurajem
Jak zostałem samurajem
Jak zostałem samurajem
Jak zostałem samurajem
Jak zostałem samurajem
Jak zostałem samurajem
Tytuł (ang.) Paws of Fury: The Legend of Hank
Ocena widzów: 5.6 2,568 głosów
Ocena 6.7 79 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz