What's happening?

Kolejne 365 dni ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Kolejne 365 dni zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Kolejne 365 dni?

Aug. 19, 2022Poland112 Min.Not Rated
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Kolejne 365 dni z 2022 roku?

Kolejne 365 dni to trzeci sezon franczyzy opartej na następującym scenariuszu spotkania: gangster molestuje kobietę, aby skłonić ją do zakochania się w nim. Ona odchodzi z nim i ma wiele spotkań seksualnych. Wyprodukowana dramaturgia ich relacji zawiera graficzne przedstawienia genitaliów, w tym pośladków i ud w słabo oświetlonych scenach seksualnych (zarówno z przodu, jak i z tyłu), a także triadę i seks oralny, dlatego jest ograniczona do dojrzałych odbiorców. Kobieta boi się, że jej niestabilny chłopak zabije ją lub jej drugiego kochanka.

Kobieta, którą zgwałcił w pierwszym filmie, Laura (Anna Maria Sieklucka), jest teraz żoną Massimo (Michele Morrone), mizoginistycznego przestępcy. Pije ostro ze swoją polską najlepszą przyjaciółką Olgą (Magdalena Lamparska), umawia się w dyskotekach, jakimś cudem tworzy udaną markę odzieżową bez większego wysiłku, a teraz jest w szoku po ostrym zwrocie akcji w pierwszym sequelu.

Kolejne 365 dni online

Musisz to zobaczyć: Groot w kąpieli

Nadal ma sny o mężczyźnie, który się nad nią znęcał, mistrzu surfingu Nacho (Simone Sussina), który jest również synem konkurencyjnej włoskiej rodziny przestępczej. Obecna fabuła opiera się na tym, że Laura ma uczucia zarówno do mężczyzny, który ją zgwałcił, jak i do mężczyzny, który był zaangażowany w spisek mający na celu zabicie jej męża. Czy wiadomo, czy Laura szuka terapii dla swojego złego gustu w kwestii mężczyzn?

Kolejne 365 dni online, czyli oglądaj polską produkcję

Podobnie jak w przypadku poprzednich filmów z serii, nikt zaangażowany w Kolejne 365 dni nie podjął żadnych oczywistych wysiłków, by zmiękczyć Massimo czy Laurę lub uczynić ich bardziej sympatycznymi. Na szczęście nie będziemy musieli się już martwić o naszego tajemniczego złego krewnego, który zginął w części 2. Wydaje się, że reżyserzy i scenarzyści tej marnej frakczyzny całkowicie uniknęli w najnowszej odsłonie takich kwestii jak fabuła i płaskie postacie. I jeśli sceny seksu zostały podniesione prosto z filmu, nikt nie byłby mądrzejszy.

Musisz to zobaczyć: Pierwsze kroki Groot’a

Kolejne 365 dni cały film

Podobnie, jeśli szukasz doskonałego aktorstwa lub analizy postaci, ten film pozostawi cię bardziej zdumionym niż zszokowanym. Wszystko to wpisuje się w prostą formułę: atrakcyjni ludzie na różnych etapach rozwoju na malowniczym tle, zanurzeni w wystawnych pokazach konsumpcji i bogactwa. Komedię tego gatunku łatwo poznać po dwóch głównych wątkach: problemach ludzi zamożnych i żerujących na nich przestępców oraz odrętwiających skutkach nadmiernego bogactwa i konsumpcji.

 

Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Tytuł (ang.) Kolejne 365 dni
Ocena widzów: 3.2 6 głosów
Ocena 7.085 213 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz