What's happening?

Love & Gelato ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Love & Gelato zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Love & Gelato?

Jun. 22, 2022USA111 Min.TV-14
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Love & Gelato z 2022 roku?

Love & Gelato to romantyczna komedia coming-of-age oparta na bestsellerowej książce young adult autorstwa Jenny Evans Welch. Maturzystka Susanna Skaggs, wychowywana przez samotną matkę, która właśnie zmarła, przed wyjazdem na studia wyjeżdża do Włoch. Tam poznaje najlepszych przyjaciół swojej mamy, dowiaduje się, kto jest jej ojcem, zakochuje się i pokonuje swoje lęki.

W filmie „LOVE & GELATO” nieporadna nastolatka Lina (Susanna Skaggs) obiecuje swojej umierającej matce, że pojedzie sama do Włoch na wycieczkę z okazji ukończenia szkoły średniej, którą razem zaplanowały. To właśnie tam jej mama poznała życie i miłość, zaszła w ciążę i 18 lat wcześniej zerwała ze swoją pierwszą miłością. Najlepsza przyjaciółka mamy, Francesca (Valentina Lodovini), niezależna konsultantka mody, przyjmuje Linę do swojego domu i rozpoczyna program, który ma pomóc dziewczynie zrelaksować się i pozbyć się lęków. Z pomocą przychodzi Howard (Owen McDonnell), który również jest jednym z najlepszych przyjaciół mamy. Lina czyta pamiętnik, który jej matka prowadziła w młodości, zdobywa się na odwagę, by porozmawiać z nieobecnym ojcem i czuje się na tyle dobrze ze sobą, że może pocałować dwóch chłopców. Gdy przestaje uciekać od życia i zaczyna cieszyć się przyjaciółmi, krajobrazem i fantastycznym gelato, zmienia się w kogoś, kto bardziej przypomina dorosłego.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Pomiędzy zmysłami.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Love & Gelato zrobiło to, co chciało zrobić, czyli pokazało każdy znany człowiekowi romantyczny trope z filmu o dojrzewaniu. Lepsze filmy w tym gatunku pokazały jak dorosnąć, ale główna bohaterka nie nadaje się do tej roli, film jest słabo wyreżyserowany, a pisanie nie jest zbyt dobre. Zamiast tego, jest to zbiór codziennych rzeczy. Urocza para, która spacerowała po brukowanych ulicach i karmiła się nawzajem jedzeniem.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Szklane domy. 

Może to nie jest szalone, że 18-letnia kobieta musi nauczyć się chodzić na wysokich obcasach, ale Skaggs po prostu nie ma komediowego wyczucia, by uczynić tę niezdarność zabawną lub wiarygodną. A kim jest Lina? Która dziewczyna jest odważniejsza: ta, która boi się wysokości, tłumów, wysokich obcasów, motocykli i samolotów, czy ta, która wdziera się do zatłoczonej restauracji w piżamie i mówi chłopakowi, którego właśnie poznała, że ją zdradza? Reszta obsady daje z siebie wszystko, ale głównej bohaterki książki, która podobno jest urocza, nie ma tu nigdzie.

Love & Gelato
Love & Gelato
Love & Gelato
Tytuł (ang.) Love & Gelato
Ocena widzów: 5.2 1,748 głosów
Ocena 5.3 86 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz