What's happening?

Luca ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Luca zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Luca?

Jun. 17, 2021USA95 Min.PG
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Luca online?

Luca to potwór morski, który żyje na Morzu Śródziemnym w pobliżu Włoch. Jego życie toczy się codziennie i nawiedzają go powtarzające się czynności, takie jak wypas owiec. Chłopiec od dawna wiedział, że dziwne łusk żyją w pobliżu wody i gonią za swoim gatunkiem, więc pod żadnym pozorem nie powinien się wspinać. Ale sytuacja się zmienia, gdy pewnego dnia Luca spotyka Alberta, kolejnego morskiego potwora w jego wieku, który nieustraszenie się podnosi. Okazuje się, że gdy przedstawiciele ich gatunku schodzą i skóra wysycha, automatycznie nabierają cech ludzkich. Nie powiedziałbym, że to praktyczne.

Luka z początku się wahał i w końcu z prawdziwym pragnieniem wracał do swojego nowego przyjaciela każdego dnia. Razem marzyli o wielkich wyprawach i dokonywali prawdziwych cudów. Zaprzyjaźnia się nawet z ludzką dziewczyną i musi radzić sobie z najbardziej irytującą plotką.

Luca 2021 Cały Film

O czym opowiada historia Luca?

Disney w swojej pracy dla Luke’a wykorzystuje inną historię przyjaźni i tym razem na pierwszym planie widzimy morskie stworzenia. Dlatego główny bohater budynku nazywany jest „podwodnym potworem”, który spokojnie żyje w głębinach i surowo zabrania się wynurzania. Jednak za namową swojego nowego przyjaciela, Alberta, postanawia się zjawić i dowiedzieć się więcej o „wrogim” gatunku ludzkim i ich zwyczajach. Tym samym nasi bohaterowie spotkają Julię, którą przyjmą przyjaciele, i wspólnie zdecydują się dołączyć do drużyny na corocznych zawodach w mieście.

Mieszka w podwodnej wiosce, bada pobliskie łowiska i obserwuje z bliska małpy. Luka niewiele wie o wodnym świecie – tylko, że kraj ten zamieszkują potwory i podobne ogoniaste zwierzęta pokryte kolorowymi łuskami. Problem polega na tym, że zarówno naga małpa, jak i obcy rzuceni na dno morskie są czarem dla Luke’a. Po spotkaniu podobnego do Alberta, który nie tylko wie wszystko o bladych potworach, ale także spędza większość dnia na powierzchni, jest zachwycony pragnieniem przygody i odważnie zaczyna odkrywać suchy krajobraz.

Luca Online

Luca z lektorem czy dubbingiem

Choć Luka nie zajmuje poczesnego miejsca w czołówce najlepszych animacji studyjnych, to zdecydowanie kolejna przemyślana i dobrze opowiedziana historia, która może nauczyć czegoś młodych widzów. Bez humoru na poprawę nastroju osoby starsze, takie jak In My Head czy Zwierzogród nie znajdą tylu ciekawych podpowiedzi czy smaków, ale nie będą się nudzić.
Nie trwało to długo i tego lata w kinie pojawi się kolejna animacja Pixara – Luce. Reżyser: Enrico Casarosa, który wyprodukował kolejny film krótkometrażowy.

Luca to bardzo zabawna i pełna przygód historia, która z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym widzom. Pixar Studio słynie z bogatej historii, która nie tylko bawi młode pokolenie, ale także przyciąga dorosłych. W tej produkcji szalik był świetnym wyznawcą dziecięcej historii.

Luka z dużą dozą humoru i nieskomplikowaną historią nie powinien przyciągać dorosłych szukających innej podstawy dla twórczości Pixara. Jest to jednak bardzo dobrze napisana historia, która nie tylko dotyka kilku wątków, ale może uciszyć każdego.
Luka jest naprawdę piękna, ale nie wiem czy to wyjątkowe zdjęcie. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, będziesz tęsknić za Lukiem jako dziecko, a jeśli po prostu nie stać Cię na wycieczkę do Włoch, ekran na dużym ekranie nie jest złym substytutem.

Luca
Luca
Luca
Luca
Luca
Luca
Luca
Luca
Tytuł (ang.) Luca
Ocena widzów: 7.5 82,742 głosów
Ocena 8.1 3,525 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz