What's happening?

Mężczyzna bez pamięci ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Mężczyzna bez pamięci zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Mężczyzna bez pamięci?

Oct. 12, 2022USA81 Min.TV-MA
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Mężczyzna bez pamięci z 2022 roku?

W filmie Mężczyzna bez pamięci Josh Duhamel gra mężczyznę, który budzi się w szpitalu nie pamiętając jak się tam znalazł ani kim jest. Zostaje poinformowany przez Annę (Abbie Cornish), która jest przy jego łóżku, że nazywa się John Cain, że są zakochani i że jego najlepszy kumpel Eddie czeka na nich tuż za drzwiami. Pomimo swojego stanu, Cain od razu rozpoznaje, że coś jest nie tak z Eddiem i że Anna nie jest z nim całkowicie szczera w kwestii ich związku. Stopniowo odzyskując przytomność, Cain opuszcza swój pokój i próbuje opuścić szpital. Odkrywa jednak, że będzie to trudne, ponieważ w pobliżu znajduje się wielu członków kartelu narkotykowego z bronią, którzy wydają się być chętni do zabicia go. W miarę jak wspomnienia o skradzionej walizce przemykają przez jego powracające wspomnienia, Cain zaczyna myśleć, że on również jest częścią kartelu narkotykowego, ale ma również chytre podejrzenia, że dzieje się tu coś więcej. Cain musi określić, kto, jeśli w ogóle, jest po jego stronie, ponieważ nadal walczy o wyjście ze szpitala i zbiera to wszystko do kupy.

O czym jest i czy warto oglądać Mężczyzna bez pamięci

Wraz z postępem filmu, wątpliwe założenie staje się jeszcze bardziej absurdalne. Mężczyzna bez pamięci zaczyna się od tego, że mężczyzna budzi się w meksykańskim szpitalu, nie pamiętając jak się tam znalazł i nie mając pojęcia kim jest. Od lekarza dowiaduje się, że cierpi na amnezję pourazową. Reszta filmu wydaje się być głównie pretekstem do sfilmowania Josha Duhamela bijącego ludzi wszystkim, od pięści przez strzykawki po szpitalne tace z jedzeniem. Jeśli odpoczynek nie pomoże naszemu bohaterowi, to z pewnością strzelanie, kopanie, dźganie i strzykanie przez dziesiątki popleczników kartelu narkotykowego z pewnością załatwi sprawę.

Oczywiście oprócz amnezji, której doświadcza postać Duhamela, w grę wchodzą jeszcze inne czynniki. DEA i CIA, czyli tak zwani „federalni”, są również zaangażowani w sprawę i oczywiście nie należy wierzyć żadnemu z nich, bo wiecie, to wszystko to jeden wielki spisek, maaan. Nawet jeśli większość scen akcji jest całkowicie niedorzeczna, to same sceny akcji nie są straszne. Z tym założeniem być może można było zrobić więcej, ale wynik jest, w najlepszym razie, mało inspirujący.

Oglądaj również cały film Hokus Pokus 2.

Mężczyzna bez pamięci
Mężczyzna bez pamięci
Mężczyzna bez pamięci
Mężczyzna bez pamięci
Tytuł (ang.) Blackout
Ocena widzów: 3.8 2,395 głosów
Ocena 5.7 45 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz