What's happening?

Morderca mojej córki ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Morderca mojej córki zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Morderca mojej córki?

Jul. 12, 2022France83 Min.TV-MA
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Morderca mojej córki z 2022 roku?

Morderca mojej córki to francuski dokument, który opowiada o trwającej kilkadziesiąt lat walce ojca o ustalenie, kto zabił jego córkę, gdy policja nie zrobiła nic. Jego wytrwałość wydobywa na światło dzienne także inne zbrodnie mordercy. Dwie kobiety opowiadają o tym, jak podawano im narkotyki i gwałcono. Ktoś zostaje zabrany. Sekcja zwłok wykazuje, że genitalia zamordowanej dziewczyny były posiniaczone, co może świadczyć o wykorzystywaniu seksualnym. Po latach, gdy ciało zostaje odkopane, władze stwierdzają, że genitalia dziewczyny zostały usunięte, prawdopodobnie w celu ukrycia dowodów zbrodni. Człowiek, który gwałcił i zabijał ludzi, w ogóle nie ma żalu. Mężczyzna, który zdradzał swoją żonę z jej przyjaciółką, również dawał narkotyki i uprawiał seks z dziewczynami, które były zbyt młode, by być jego dziewczynami.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Zombi 3.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

W 1983 roku Andre Bamberski mieszkał we Francji, ale jego 16-letnia córka Kalinka mieszkała z matką i ojczymem, dr Dieterem Krombachem, w Niemczech, gdzie zmarła w dziwnych okolicznościach. Morderca mojej córki opowiada o tym, jak tata nie chce uwierzyć, że śmierć jego córki była wypadkiem. Dzięki swojej ciężkiej pracy dowiaduje się, że ojczym w przeszłości maltretował, odurzał i gwałcił młodych ludzi. Ostatecznie dostaje wyrok we Francji, ale Niemcy nie chcą go odesłać. W Niemczech został uznany za winnego kolejnego gwałtu, ale jedyną karą było odebranie mu licencji lekarskiej. Jeszcze przez wiele lat pracuje w Niemczech jako lekarz bez licencji. Kiedy Bamberski każe go porwać i przywieźć do Francji, wtedy tak naprawdę grozi mu 15 lat więzienia. Ze względu na stan zdrowia został przedterminowo zwolniony, ale już siedem miesięcy później zmarł.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Bullet Train. 

Morderca mojej córki to dobry, ciekawy dokument, który wykracza poza typowe śledztwo w zimnej sprawie. Opowiada o sceptycznym, smutnym rodzicu, który nie chciał uwierzyć, że jego zdrowe dziecko zmarło z przyczyn naturalnych, nieważne jak bardzo się starał. Akcja toczy się w dobrym tempie i ma zwroty akcji, które mogłyby znaleźć się w świetnym filmie. Nastolatki, które lubią prawdziwe kryminały będą bardzo zainteresowane (i oburzone).

 

Morderca mojej córki
Morderca mojej córki
Tytuł (ang.) L'assassin de ma fille
Ocena widzów: 6.8 1,465 głosów
Ocena 6.4 39 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz