What's happening?

Nie – Nope ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Nie – Nope zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Nie – Nope?

Jul. 20, 2022USA130 Min.R
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Nie – Nope z 2022 roku?

„Nie” to film sci-fi/horror/komedia napisany i wyreżyserowany przez Jordana Peele. Opowiada o ludziach i o tym, jak trudno jest im dogadać się z innymi gatunkami. Może nie będzie miał tak dużego wpływu na kulturę jak Get Out czy Us, ale to bardzo dobrze zrobiony, bardzo zabawny i bardzo różnorodny horror, który dojrzali fani horrorów powinni obejrzeć. Przygotujcie się na szokująco brutalne sceny: Zakrwawiony szympans wpada w szał, bijąc małą dziewczynkę poza ekranem i grożąc małemu chłopcu. Pewna postać ginie, gdy dość paskudnie wyglądający pocisk trafia ją w oko. Ogólnie rzecz biorąc, krwi jest dużo: rozmazania, plamy, a także krew lejąca się z okien domu i padająca na niego. Możecie też spodziewać się głośnych dźwięków, przerażających rzeczy i strachów, które każą wam skakać.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Czarna Pantera 2 

W filmie Nie, Daniel Kaluuya gra OJ Haywood, który pracuje na ranczu ze swoim ojcem, Otisem (Keith David), trenując konie do filmów i telewizji. Po tym, jak Otis ginie w dziwnym wypadku, OJ musi prowadzić biznes ze swoją młodszą siostrą, Emerald (Keke Palmer). Umowa ze Stevenem Yeunem, który był kiedyś aktorem dziecięcym, a teraz prowadzi park rozrywki o tematyce zachodniej i trochę pomaga. Ale kiedy OJ widzi nad ich ziemią coś, co wygląda jak UFO, on i Emerald uważają, że świetnym sposobem na zarobienie dużych pieniędzy byłoby sfilmowanie tego. Angel (Brandon Perea), który pracuje w Fry’s Electronics i jest zarówno tech-savvy i zainteresowany UFO, pomaga Haywoods ustawić kamery bezpieczeństwa. Kiedy jednak gość wraca, pokazuje, czym naprawdę jest.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Ten sci-fi/komedia/horror Jordana Peele’a nie ma do końca takiego wpływu na kulturę jak jego wcześniejsze filmy, ale to bardzo dobrze zrobiona, bardzo zabawna jazda. Każdy element układanki pasuje do siebie idealnie. Nie nie mówi tak wiele o Ameryce i o tym, gdzie teraz jesteśmy, jak Get Out i Us, ale na tym można by zakończyć wszelkie narzekania. Ten film wydaje się być o tym, jak ludzie próbują oswoić i kontrolować inne gatunki, nawet do tego stopnia, że robią o nich filmy dla rozrywki i pieniędzy. 

Musisz zobaczyć tytuł cały film Elvis.

Umiejętności Peele’a jako filmowca wciąż się poprawiają. Jego wybór miejsca na kamerę, sposób cięcia, szokujący sposób wykorzystania sound designu i muzyki sprawiają, że film jest naprawdę zaskakującym doświadczeniem. Niejednokrotnie zostajemy zepchnięci do lamusa przez tajemnice, które są podawane oszczędnie, potem odpowiadają w podstępny sposób, a następnie są zastępowane przez nowe tajemnice. Szczegóły, które na początku mogą nie wydawać się istotne, mogą okazać się bardzo ważne.

Nie – Nope
Nie – Nope
Nie – Nope
Nie – Nope
Nie – Nope
Nie – Nope
Nie – Nope
Nie – Nope
Nie – Nope
Nie – Nope
Tytuł (ang.) Nope
Ocena widzów: 7.3 47,547 głosów
Ocena 7 427 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz