What's happening?

Obecność 3: Na rozkaz diabła ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Obecność 3: Na rozkaz diabła online

Obecność 3: Na rozkaz diabła

Demoniczny przypadek, który wstrząsnął Ameryką.May. 25, 2021USA112 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Obecność 3: Na rozkaz diabła online?

Obecność 3 to kolejny film o kultowej serii o Edu i Lawrencu Warrenach, autorze znanych i szanowanych książek naukowych o zjawiskach paranormalnych, duchach i szeroko pojętej demonologii. Lorena była również jasnowidząca i przeciętna, co ułatwiało pracę z mężem. Od premiery drugiej części spektaklu Obecność 2 minęło prawie pięć lat. W międzyczasie wydano kilka dodatków do tej niesamowitej serii horrorów, ale fani Jamesa Vana nie mogą się doczekać bezbłędnej kontynuacji ślubu Warrena.

Na rozkaz diabła rozpoczyna się od wydalenia na osiem lat Davida Glatzela. Demon zaatakował jego ciało i odmówił poddania się żołnierzom. Niespodziewanie młody mężczyzna imieniem Arne Cheyenne Johnson (Ruairi O’Connor) postanawia zająć miejsce Davida i ofiarować swoje ciało demonowi. Sytuacja wydaje się mieć miejsce, dopóki Arnas nie popełnił bardzo brutalnego morderstwa. Ale czy sąd sądzi, że popełnił tę zbrodnię z rozkazu diabła?

Obecność 3 Na rozkaz diabła 2021 Online

Czym zaskoczy widzów Obecność 3?

Historia przenosi nas do roku 1981, gdzie Ed (Patrick Wilson) i Loren Warren (Vera Farmiga) spotykają się w środku kolejnej powieści grozy. Próbują pomóc Davidowi (Julian Hilard) wypchnąć demona z jego ciała na kilka lat. Jeśli normalne środki nie pomagają, wzywa się do pomocy egzorcystę. Ale demon nie poddaje się i wchodzi w jej debiutanckie ciało (Sarah Catherine Hooke) – ma obsesję na punkcie swojej młodszej siostry. Arne wkrótce popełnia morderstwo i oskarża go. Warren musi udowodnić w sądzie, że mężczyzna był szalony w czasie zbrodni. Pary mają do odegrania niezwykle trudną rolę w rozwiązywaniu rządowych tajemnic, ale muszą też dążyć do kochania się.

Film szybko zostaje porzucony – Obecność 3: Na rozkaz diabła to prawie ten sam horror, który widzieliśmy dwa razy. Tutaj mamy pływające ciała, które pojawiają się tuż przed akcją, powtarzająca się walka o duszę. Jedyną różnicą w stosunku do poprzedniej obecności jest główny antybohater i otoczenie, które nie jest uroczym domem w historii Michaela Chaveza – przynajmniej nie w stu procentach. Reżyser się zmienił i możesz poczuć lekką różnicę podczas pracy z aktorami lub aktorstwem, ale zgadzamy się, że serial „Obecność” jest pokusą dla niedzielnych kinomanów i maszyną do zarabiania pieniędzy.

Wersja z lektorem czy z napisami?

Obecność 3: Przypomina o rozkazie diabła, by pokazać, że miłość jest silniejsza niż jakikolwiek demon. Jeśli chodzi o sam skrypt, ten gatunek ma już sześć pakietów z wielkim absurdem. Najzabawniejsze jest to, że deweloperzy czasami zmagają się ze sobą i nie przestrzegają własnych zasad, co sprawia, że ​​fabuła jest kontrowersyjna.

Nie wspominając o tym, że jest to dość przewidywalne z rozkazu diabła, nieco innego od jego poprzedników od początku. Nie ma specjalnych demonicznych sił, które zamieniłyby życie bohaterów w koszmar. Z jednej strony to duży plus, ale z drugiej to duże wyzwanie. Od pierwszych scen zetknęliśmy się z bogactwem chłopca i egzorcyzmem. Brzmi to banalnie i schematycznie, ale sytuacja się zmienia, gdy inny bohater zaprasza demona do swojego ciała.

Obecność 3 Cały Film

Okazuje się, że tym razem tajemnica nie jest taka prosta i tutaj kult diabła sprawują główne skrzypce. Powstali detektywi Ed i Lawrence, którzy zmuszeni są udowadniać istnienie sił nadprzyrodzonych nie tylko w kościele, ale także w sądzie. Obrazy Chaveza mają drobne wady, a niektóre jego elementy zostały przemalowane. Oto na przykład wątek Warrena o początkach miłości, co jest tutaj dość ważne, a czasem kiczu.

Dwa poprzednie filmy były tak przerażające, jakby zostały uratowane przez olśniewające demony, potwory lub poltergeisty. Filmy preferowały klimat od tak zwanych skoków i zadziałało to świetnie. Niestety tym razem twórcy postąpili jako kontynuacja najgorszych nawyków. Zamiast tworzyć atmosferę grozy, oto zdjęcia przerażających twarzy, demonów czy zombi. Można tańczyć do dwóch razy, a te momenty są dość mocno sygnalizowane i wyczekiwane.

Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Tytuł (ang.) The Conjuring: The Devil Made Me Do It
Ocena widzów: 6.3 72,741 głosów
Ocena 7.9 3,313 głosów

Reżyser filmu

Jeffrey Wetzel
Reżyser filmu

Obada filmu

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Ruairi O'Connor isArne Cheyne Johnson
Arne Cheyne Johnson
Sarah Catherine Hook isDebbie Glatzel
Debbie Glatzel
Julian Hilliard isDavid Glatzel
David Glatzel
John Noble isFather Kastner
Father Kastner
Eugenie Bondurant isThe Occultist
The Occultist
Shannon Kook isDrew Thomas
Drew Thomas
Keith Arthur Bolden isSergeant Clay
Sergeant Clay
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Similar titles

Dzieci Kukurydzy IV: Zgromadzenie
eXistenZ
Mężczyzna bez pamięci
Gatunek 4: Przebudzenie
Klątwa Bridge Hollow
Jason X
Promień
UFO
Morning Show Mysteries: A Murder in Mind
Veneciafrenia
Świt żywych trupów
Szklane domy