What's happening?

Pajęcza głowa ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Pajęcza głowa zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Pajęcza głowa?

Jun. 15, 2022USAR
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Pajęcza głowa z 2022 roku?

Dystopijne opowiadanie George’a Saundersa posłużyło za inspirację dla wyrafinowanego dramatu sci-fi Pajęcza głowa. Badacz manipuluje nastrojami i zachowaniami skazańców, podając im różne leki (sam wydaje się uzależniony od jednego z nich). Używanie narkotyków może prowadzić do gwałtownych zachowań, takich jak dwie ekranowe próby samobójstwa, lub może prowadzić do aktywności seksualnej (jedna z nich kończy się krwawą śmiercią). Walki na pięści i noże, rozmowy o morderstwie, makabryczny śmiertelny wypadek samochodowy i katastrofa samolotu to jedne z wielu brutalnych scen.

Jeff (Miles Teller) jest więźniem w posażnej placówce Pajęcza głowa. Więźniowie zgadzają się na poddanie testom narkotykowym w zamian za luksusowe mieszkania, nieograniczony dostęp do obiektu i wykwintne posiłki. Naukowiec Steve (Chris Hemsworth) i Mark (Mark Paguio), jego oddany asystent, są odpowiedzialni za testy, które polegają na manipulowaniu emocjami i zachowaniem badanych. Narkotyki mogą zmienić nastrój osoby na jeden z przemocy lub miłości, a nawet zmienić sposób postrzegania świata. Jeff i współwięzień oraz miłosne zainteresowanie Lizzy (Jurnee Smollett) zaczynają wątpić we własną chęć uczestnictwa w testach, zaczynają też wątpić w techniki i motywacje Steve’a, co w końcu powoduje rozpad podstaw projektu.

Czy warto obejrzeć film Pajęcza głowa? Subiektywna opinia redakcji

Pomysł na ten film, zainspirowany krótkim opowiadaniem, okazuje się zbyt słaby, by udźwignąć cały film, niemniej jednak w dużej mierze udaje się to dzięki przekonującej grze aktorów Hemswortha i Tellera. Obaj skutecznie oddają szeroki wachlarz emocji wywołanych silnymi narkotykami i trudnymi sytuacjami. W końcu Pajęcza głowa to opowieść o ludzkich zachowaniach: do czego ludzie są zdolni, co motywuje dobre i złe uczynki, jak wszyscy godzimy się z własnymi czynami, a także o odwiecznym pytaniu, czy możemy wpływać na to, jak zachowują się inni.

Musisz zobaczyć też tytuł cały film John Wick 3.

Tego typu problemy są oczywiście niemożliwe do rozwiązania w filmie, ale można je sprowokować w intrygujący sposób. Podczas gdy motywacje Steve’a wydają się obracać wokół kwestii związanych z byciem porzuconym jako młode dziecko, dociekania więźniów na temat tego, dlaczego nadal wyrażają zgodę na eksperymenty, rodzą wiele interesujących pytań. Niestety, nie zostaje to do końca zgłębione, a film kończy się trochę za szybko. Przyjemna, skoczna muzyka z lat 70-tych i 80-tych oraz sporadyczne spojrzenia na wspaniałe okoliczne krajobrazy kontrastują z naukową scenerią ogromnego betonowego gmachu. Ten ton oszołomienia, wraz z portretem Hemswortha jako smarkatego sprzedawcy, który stał się geniuszem zła, może denerwować widzów (co zapewne jest zamierzone). Wśród zmiennych nastrojów opowieści może też sprawić, że ludzie nie będą zainteresowani.

Pajęcza głowa
Pajęcza głowa
Pajęcza głowa
Pajęcza głowa
Pajęcza głowa
Pajęcza głowa
Pajęcza głowa
Pajęcza głowa
Pajęcza głowa
Pajęcza głowa
Tytuł (ang.) Spiderhead
Ocena widzów: 5.4 21,130 głosów
Ocena 5.656 331 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz