What's happening?

Predator: Prey ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Predator: Prey zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Predator: Prey?

Aug. 02, 2022USA100 Min.R
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Predator: Prey z 2022 roku?

W filmie action-horror Predator: Prey, który wychodzi w 2022 roku, wojownicy Comanche walczą z obcym łowcą. Jest to opowieść o tym, co działo się przed Predatorem, i ma wiele brutalnych scen. Postacie umierają w makabryczny i krwawy sposób, jak otrzymanie kolców przez głowę, strzałek do oczu, bycie przeciętym na pół lub odcięcie głowy. Tygrysy atakują bohaterów, a inne zwierzęta robią to samo. W różnych momentach filmu, główny bohater i pies zarówno krok na pułapki na niedźwiedzie. Jednym z niebezpieczeństw jest utknięcie w ruchomych piaskach. Handlarze futer mówią po francusku „s-t”. Film opowiada o Komanczach w 1719 roku, a główna bohaterka jest silnym wzorem do naśladowania. Jest młodą kobietą, która ciągle udowadnia swoją wartość, nawet jeśli chłopcy i mężczyźni wokół niej woleliby, żeby została z innymi kobietami i nauczyła się gotować. Film opowiada o rdzennych mieszkańcach, a bohaterowie nie są stereotypami, które przez dziesięciolecia były wykorzystywane do pokazywania rdzennych Amerykanów w filmach.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Nope.

W PREY historia rozgrywa się na Północnych Wielkich Równinach w roku 1719. Naru, grana przez Amber Midthunder, jest młodą wojowniczką z plemienia Komanczów, która chce się sprawdzić. Chce wziąć udział w kütaamia, obrzędzie przejścia, w którym wojownicy walczą z drapieżnikami, ale młodzi mężczyźni wokół niej, z wyjątkiem jej przyjaciela i kolegi wojownika Taabe (Dakota Beavers), nie uważają, że jest wystarczająco dobra i chcą, aby została z innymi kobietami. Zamiast tego Naru nadal ćwiczy i poluje w lesie, gdzie zaczyna widzieć dziwne zgony zwierząt. Kiedy młody wojownik przeżywa atak tygrysa, zastanawia się, dlaczego tygrys uciekł, zamiast dokończyć robotę.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Jest to jeden z najlepszych filmów z serii Predator, co mówi wiele. Prey nie tylko wnosi nowe życie do serii filmów, które wydawały się przesadzone po Alien vs Predator nieuchronnym rekinie-skok fabuły, ale to również wskazówka na ekscytujące nowe rzeczy, które mogą się zdarzyć. Ten film jest bardzo podobny do Predatora, ale rozgrywa się na początku XVIII wieku i stawia głównego złego przeciwko wojownikom z plemienia Comanche. Ponieważ historia franczyzy jest w najlepszym wypadku nieregularna, cynicy mogą pomyśleć, że to tylko chwyt, ale świetne aktorstwo, wspaniała historia i nieustająca akcja sprawiają, że jest to dobry film akcji.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Trzynaście żyć. 

Amber Midthunder wykonuje świetną pracę jako główna bohaterka Naru, młoda wojowniczka, która chce się sprawdzić i stać się lepsza w polowaniu. Musi radzić sobie z seksistowskimi komentarzami i niewidzialnym, wszechmocnym myśliwym, który zabija zwierzęta w lesie. Ten film akcji różni się od wielu innych, ponieważ znajduje dobrą równowagę między historią a akcją. Dobrze ze sobą współpracują, co nie jest rzeczą łatwą.

Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Tytuł (ang.) Prey
Ocena widzów: 7.3 53,996 głosów
Ocena 8.225 1,377 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz