What's happening?

Proceder ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Proceder zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Proceder?

Nov. 29, 2019Poland137 Min.N/A
Oceń film: 0
6 1 głos

Proceder to film opowiadający o życiu Chady

Dziś odważyłem się powiedzieć, że Chada to jedna z najbardziej tragicznych i destrukcyjnych biografii polskiego rapu. Wiele razy próbował wstać, nawet kilka dni przed śmiercią. Kiedy zmarł Chada, nagrałem jego ostatni album, Recydywista, i dowiedziałem się, który album jest przygnębiający. Poza tym brzmi to jak samobójstwo i wielka walka z samym sobą. Paradoksalnie, ale dopiero teraz możesz usłyszeć, ile razy Chada mówił o sobie w swoich tekstach.

Nie jest do końca jasne, czy twórcy filmu, bracia Węgrzyn, chcieli zrobić biografię, dokument niemal muzyczny, kino o charakterze społecznym, czy po prostu rozrywkę opartą na szybkich, ekspresyjnych postaciach i wyrazistych słowach.

Dzięki „Procederowi” mamy po trochu wszystkiego co okaże się złe, ale nawet to nie jest wielką zaletą. Zwykle jest to największy problem podczas oglądania filmu – stwarza wiele frustracji i problemów, które są trochę irytujące.

Proceder Online

Gdzie oglądać cały film Proceder online?

W pełni zgadzam się z twórcami Procederu, że ​​poważni dziennikarze i liderzy opinii omyłkowo ignorują uliczny hip-hop, o czym wspomniano na końcu filmu. Oczywiście w tym gatunku jest wielu gangsterów, dużo mizoginii, dużo skandalu, ale kiedy połączymy to ze środowiskiem, z którego wyrasta, albo nie lubimy, albo ignorujemy to. Oglądaj w najlepszej jakości HD ponad godzinną produkcję.

Często zdarza się, że na ulicy rodzi się gwałt – z powodu patologii, braku potencjalnych klientów i wrodzonego bezrobocia. Przykład mitologii braterstwa, policyjnego unikania i wielkich przyczyn (życie w bólu) ujawnia brzydką prawdę o zapomnianych grupach społecznych. Celem „testów” jest odkrycie tych, którzy przegrali wielką grę zwaną „Transformacją” i zapomnieli o micie zmiany politycznej jako bonusu i uznali to za niepraktyczne. Podobnym filmem, który również powinien wam się spodobać jest na pewno cały film Jak zostałem Gangsterem, który ukazuje dawne życie polskich gangsterów. 

„Proceder” nie jest filmem biograficznym – jest kilka dobrych wydawnictw, których fani rapu nie uważają za muzyczny. Prawdopodobnie nie usłyszymy tu piosenki ani koncertu Chady, który daje widzowi coś, co nie jest ale nie jest trudno nadać funkcję. Jest dyskretna jak postacie, nie jest źle napisana ani zagrana, zwykle są widziani, a nawet zabawni, ale bez dziwnych emocji. Kto gra Tomka Chadę, który sam zagubił się i ciężko pracuje wyróżnia się i może uwodzić kobiety ze wszystkich grup społecznych, być wrażliwym i mieć nadzieję na lepszą przyszłość.

Biografia znanego polskiego rapera

To nadal najbardziej dojrzały film braci Węgrzyn oparty na przemyśle filmowym. Michał odpowiada, a operatorem jest Wojciech. Bracia nadali nam pierwszy tytuł całkowicie profesjonalnego widowiska.Najlepszym pomysłem było pozostawienie roli rapera nieznanemu aktorowi. Piotr Witkowski jest na tyle prawdopodobny, że podczas występu odniosłem wrażenie, że tę rolę gra niezawodny raper.

Michał Węgrzyn zobaczył tę świetną komedię w wersji dramatycznej. Ważną rolę w filmie odgrywa relacja rapera z matką, pełna miłości, ale i złości. Małgorzata Kożuchowska interesuje się rolą drugiego gangstera. W największych rolach widzimy także Agnieszkę Więdłoch, Antoniego Pawlickiego, Sonię Bohosiewicz i Krzysztofa Kowalewskiego.

Proceder
Proceder
Tytuł (ang.) Proceder
Ocena widzów: 5.4 504 głosów
Ocena 8.7 21 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz