What's happening?

Purpurowe serca ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Purpurowe serca zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Purpurowe serca?

Jul. 29, 2022USA122 Min.TV-14
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Purpurowe serca z 2022 roku?

Purpurowe serca to dramat romantyczny z pewną dozą przemocy i niebezpieczeństwa, a także złym językiem i piciem. Ponieważ oboje potrzebują pieniędzy, dwie postacie biorą ślub dla wygody, co może być niezgodne z prawem. Ona nie może sobie pozwolić na lekarstwo, którego potrzebuje, a on jest winien pieniądze dilerowi narkotyków, dla którego kiedyś pracował. On był kiedyś narkomanem, a ona ma cukrzycę i kończy jej się insulina, której potrzebuje do robienia sobie zastrzyków. Ich wymuszona historia miłosna ma sceny pocałunków i rozbierania się, ale nie ma pokazanych części intymnych. Młodzi ludzie piją alkohol i rozmawiają o polityce, co podnosi ich własne różnice rasowe, kulturowe i społeczne (główni bohaterowie są biali, meksykańscy i afroamerykańscy, a niektórzy mówią po hiszpańsku).

Może spodoba ci się film warty uwagi: Gray man.

W Purpurowe serca Cassie Salazar, grana przez Sofię Carson, pracuje jako kelnerka i dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyką. Insulina do leczenia jej cukrzycy kosztuje więcej niż zarabia co miesiąc. Kiedy więc dowiaduje się, że poślubienie Marine dałoby jej pełne świadczenia, prosi swojego przyjaciela z dzieciństwa, Charliego (Chosen Jacobs), aby pomyślał o poślubieniu jej. On mówi, że nie, ale jego kolega z bunkru Luke Morrow (Nicholas Galt) może być zainteresowany, ponieważ dodatkowe pieniądze, które dostają żonaci żołnierze, mogą pomóc mu spłacić narkotykowe długi. Niestety, Luke robi na Cassie złe pierwsze wrażenie i oboje mają ze sobą wiele problemów. Luke i Charlie również zostaną wysłani do Iraku. Aby ich udawane małżeństwo wydawało się prawdziwe, para będzie musiała się dobrze poznać i odłożyć na bok dzielące ich różnice.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Fabuła tego filmu jest przewidywalna, ale aktorzy i historia miłosna w jego sercu sprawiają, że film trzyma w napięciu przez prawie dwie godziny. Nie wszystko jednak w Purpurowych sercach trafia w dziesiątkę. Cassie i Luke mają być stereotypami ludzi z przeciwnych krańców politycznego spektrum. Cassie to „liberalny płatek śniegu”, a Luke to „wojskowy bachor”. Niektóre z ich argumentów, zwłaszcza te z nadprogramowymi przyjaciółmi Luke’a z Marines, wydają się bardzo scenariuszowe i dotykają tylko poważnych kwestii. Ale fakt, że znaleźli coś, co oboje lubili, jest dobrym znakiem w czasach, gdy ludzie są podzieleni, a sposób, w jaki ich uczucia do siebie rosły z czasem, jest wystarczająco wiarygodny.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Zombi 3.

Carson jest prawdziwą gwiazdą tego filmu Purpurowe serca. Wydaje się bardziej realna niż wiele innych swobodnie poruszających się, twardych dziewczęcych gwiazd filmowych, które pojawiły się przed nią. Jako piosenkarka jest bardzo obecna na scenie. Galitzine jest wrażliwym aktorem, który wygląda jak gwiazda filmowa, ale jego najlepsze sceny w tym filmie są z Carson. Jacobs jest również dobry w drugoplanowej roli w Sneakerelli. Film jest trochę długi, ponieważ chce, aby Carson śpiewał co najmniej trzy lub cztery pełne piosenki (i gwiazda w zakończeniu, które wygląda i czuje się jak teledysk lub rolka Instagram). Nastolatki, które chcą zobaczyć film, ponieważ jest o Carson, nie będą miały nic przeciwko temu w ogóle.

Purpurowe serca
Purpurowe serca
Purpurowe serca
Purpurowe serca
Purpurowe serca
Purpurowe serca
Purpurowe serca
Purpurowe serca
Purpurowe serca
Tytuł (ang.) Purple Hearts
Ocena widzów: 7 10,241 głosów
Ocena 8.565 838 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz