What's happening?

Sierota. Narodziny zła ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Sierota. Narodziny zła zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Sierota. Narodziny zła?

Szatan ma niewinne oblicze.Jul. 27, 2022Canada99 Min.R
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Sierota. Narodziny zła z 2022 roku?

Sierota. Narodziny zła opowiada o tym, jak doszło do powstania Esther. Jest lepszy od pierwszego, bo Isabelle Fuhrman daje świetny występ, a scenariusz jest inteligentny. Ale nadal jest to dość krwawy i wcale nie dla dzieci. Jest dużo krwi i wiele postaci ginie od tępych przedmiotów, ostrzy, strzał, kul i upadków z wysokich miejsc. Jest też walka, krzyki, jump scares, dom w ogniu i martwy szczur. Małżeństwo zaczyna się kochać, całując się namiętnie, zdejmując koszulki i wkładając ręce w przód bielizny drugiej osoby. Jest też nagi obraz, seksualna aluzja i rozmowy o seksie. Na imprezie nastolatki piją z czerwonych kubków i palą trawkę. Jedna z postaci kradnie i wypija małą butelkę trunku, a dorośli również piją i palą.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Rubius X.

Anna (Gwendolyn Collins), terapeutka sztuki, dostaje pracę w Instytucie SAARNE w Estonii, który jest ośrodkiem zdrowia psychicznego. Leena (Isabelle Fuhrman), najbardziej niebezpieczna pacjentka w instytucie, ucieka już pierwszego dnia. Leena jest podobno 31-letnią kobietą, która z powodu zaburzeń gruczołów wygląda jak 10-latka.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Ten prequel horroru jest lepszy od pierwszego, ponieważ Fuhrman daje upiornie mocny występ, a scenariusz jest zmieniony w sprytny sposób. Orphan: First Kill nie miał być możliwy. Gdy Fuhrman miała 12 lat, nakręciła pierwszą Orphan. Zagrała 33-letnią Esther tkwiącą w ciele 9-letniej dziewczynki i zrobiła to w bardzo przerażający sposób. Tutaj ma 25 lat i nie powinna już grać tej roli, ale reżyser William Brent Bell i jego ekipa użyli kątów kamery, makijażu, oświetlenia i efektów wizualnych, aby wyglądała niemal tak samo. Pomaga w tym fakt, że Fuhrman jest wystarczająco uzdolniony, by to pociągnąć.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Pokój tajemnic. 

Film Sierota. Narodziny zła chce, aby widzowie myśleli, że Leena/Esther zostanie w domu Albrightów, ponieważ kocha swojego „ojca”. To trochę naciągane, ale Fuhrman pokazuje, jak Esther może się czuć z jego dobrocią i jak może chcieć jej więcej. To pomaga wypełnić lukę. Gdyby „Sierota. Narodziny zła” był po prostu kolejnym psycho-slasherowym filmem, nie warto byłoby się nim zajmować. Ale scenarzyści David Coggeshall, David Leslie Johnson-McGoldrick i Alex Mace wymyślili podstępny sposób, by mówić o białym przywileju i poprosić widzów o zastanowienie się, jak naprawdę może wyglądać potwór. Pierwszy film był nudnym sloganem przez zmęczone tropami horroru, ale ten prequel, który jest również dość typowy, jest nadal wart dodania do swojej kolekcji.

Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Sierota. Narodziny zła
Tytuł (ang.) Orphan: First Kill
Ocena widzów: 5.9 26,849 głosów
Ocena 6.807 1,082 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz