What's happening?

Taniec młodości ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Taniec młodości zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Taniec młodości?

Jun. 17, 2022USA108 Min.R
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Taniec młodości z 2022 roku?

W dramacie o dojrzewaniu Taniec młodości  Real Smooth, Andrew, niedawny absolwent college’u, jest głównym bohaterem (Cooper Raiff). W filmie poruszane są ważne tematy, takie jak trudności w znalezieniu sensownej pracy lub kariery, wymagania dorosłego życia, problemy ze zdrowiem psychicznym, neurotypowość, miłość i strata. Na bar micwie i bat micwie Andrew zostaje zatrudniony jako „rozrusznik imprezy”. Poznaje Domino (Dakota Johnson), kobietę z autystyczną córką, i zakochuje się w niej. Prawda jest taka, że lata dwudzieste mogą być czasem odkrywania siebie, intensywnych emocji, a także popełniania (i uczenia się na) błędach. Andrew jest tego żywym przykładem.

Kiedy zaczyna się film Taniec młodości PRAWDA, Andrew (Cooper Raiff, który również napisał i wyreżyserował film), przygotowuje się do ukończenia college’u i wysłania do Barcelony swojej narzeczonej (Amara Pedroso), która otrzymała stypendium Fulbrighta. On sam wraca do domu i rozpoczyna pracę na pół etatu w pobliskiej restauracji typu fast food. W domu mieszka jego matka (Leslie Mann), młodszy brat David (Evan Assante) i sztywny ojczym Greg (Brad Garrett).

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

W tym pełnym humoru i serdeczności dramacie główne role grają Raiff, Johnson i Mann. Raiff, scenarzysta i reżyser, gwiazda Taniec młodości Real Smooth, jest tym, co można by uzyskać, gdyby skrzyżować Woody’ego Allena i Edwarda Burnsa. Jego choć nerdowski i skłonny do literówek Andrew jest również sympatyczny i chętny do odkrywania świata, a przynajmniej większej części New Jersey. Jego nerwice i błędy mogą być zabawne, takie jak jego uprzejmy i czasami błędne porady do brata Davida, ale mogą one umieścić go w niebezpieczeństwie. Raiff daje przedstawienie, w którym Andrew czuje się zarówno niezłomny i niezawodny, jak i nieustannie na granicy rozpadu. Johnson i Mann pasują do roli jego nieobliczalnej, aczkolwiek uwielbiającej go matki. Scena, w której Domino i Andrew w końcu się rozstają (co było do przewidzenia), doskonale oddaje podstawowe różnice między byciem beztroskim 22-latkiem, a 30-latkiem z zależnościami i zobowiązaniami.

Taniec młodości
Taniec młodości
Taniec młodości
Taniec młodości
Tytuł (ang.) Cha Cha Real Smooth
Ocena widzów: 7.4 7,064 głosów
Ocena 7.3 59 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz