What's happening?

Telefon pana Harrigana ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Telefon pana Harrigana zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Telefon pana Harrigana?

Oct. 05, 2022USA105 Min.PG-13
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Telefon pana Harrigana z 2022 roku?

W dramacie-thrillerze „Telefon pana Harrigana” z 2022 roku nastolatek dowiaduje się, że może skontaktować się ze swoim niedawno zmarłym dobroczyńcą poprzez ich smartfony. Film oparty jest na opowiadaniu Stephena Kinga o dorastaniu. Przygotujcie się na krótkie wybuchy graficznej przemocy, w tym trupy po samobójstwach i wypadkach, a także dwie ofiary śmiertelne spowodowane nieostrożnością pijanego kierowcy. Craig Jaeden Martell, główny bohater, musi zmagać się z łobuzem, który nazywa go „Krótkim autobusem” i grozi mu. Kulminacją drwin jest walka na balu, która pozostawia Craiga z siniakami i obrażeniami. Craig idzie do garażu, gdzie doszło do samobójstwa i obserwuje transakcję z marihuaną poza szkołą. Pomniejsza postać w filmie również pali papierosy.

Jest rok 2003 w filmie Telefon pana Harrigana, Craig (Jaeden Martell) jest młodym nastolatkiem rozpoczynającym naukę w szkole średniej w małym miasteczku w stanie Maine. Dwa lata po niespodziewanym odejściu matki, nadal mieszka z ojcem. Odosobniony starszy miliarder John Harrigan (Donald Sutherland) kontaktuje się z Craigiem po tym, jak słyszy go czytającego z Biblii podczas nabożeństwa w kościele i oferuje mu pracę: Trzy razy w tygodniu odwiedzać rezydencję Harrigana i czytać mu książki. Kiedy iPhone po raz pierwszy wychodzi, Craig kupuje jeden dla Harrigana z pieniędzy, które wygrał od zwycięskiego zdrapki bilet loterii, że Harrigan dał mu na Boże Narodzenie. Z czasem, nieoczekiwana więź rozwija się między Craig i gruff i no-nonsense Harrigan (mściwy i powszechnie pogardzany członek społeczności). Wkrótce potem Harrigan umiera.

O czym opowiada film i czy warto go oglądać?

Podczas pogrzebu Craig zapomina wyjąć z kieszeni swojego iPhone’a. W trakcie radzenia sobie z trudnościami szkoły średniej, w tym z niepożądaną uwagą łobuza, Craig odkrywa coś zaskakującego: Wydaje się, że wiadomości, które zostawił dla Harrigan podczas żałoby, są odbierane. Na dodatek Craig dostaje więcej niż to, o co prosi, jeśli chodzi o odwet ze strony osób, które go skrzywdziły. Po szczególnie przerażającym wydarzeniu, które dotyka niewinne ofiary, Craig musi zdecydować, czy jest gotów na odwet.

Film jest bardziej opowieścią o dojrzewaniu do zemsty i refleksją nad tym, jak zmieniło się społeczeństwo od czasu wynalezienia smartfona, niż horrorem, którego widzowie mogliby się spodziewać. Chociaż akcja „Telefonu pana Harrigana” rozgrywa się w 2003 roku i w latach, które nastąpiły po wprowadzeniu na rynek pierwszych iPhone’ów, nie znajdziemy tu wiele nostalgii, poza muzyką z lat 2000 i rozwojem SMS-ów i scrollowania. Fabuła skupia się na pozytywnych i negatywnych skutkach, jakie wiedza i rady starszych pokoleń mają na młodsze.

Nie jest to film dla każdego, zwłaszcza jeśli oczekujecie wstrząsów na miarę Lśnienia czy To, ponieważ jest to opowieść Stephena Kinga. Tajemnice”, które znienawidzony miliarder (wspaniale sportretowany przez Donalda Sutherlanda) trzyma za zamkniętymi drzwiami w swojej rezydencji, nie są trupami, odciętymi kończynami, demonami itp. Szczególnie zawiodą się ci, którzy spodziewają się horroru, gore, a nawet strachów. Jest to najlepszy wybór dla osób, które chcą prostej opowieści z kilkoma scenami graficznymi, ale takiej, która nie jest przez nie definiowana.

Oglądaj również cały film Samarytanin. 

Telefon pana Harrigana
Telefon pana Harrigana
Telefon pana Harrigana
Telefon pana Harrigana
Telefon pana Harrigana
Telefon pana Harrigana
Telefon pana Harrigana
Telefon pana Harrigana
Telefon pana Harrigana
Telefon pana Harrigana
Tytuł (ang.) Mr. Harrigan's Phone
Ocena widzów: 6 17,228 głosów
Ocena 6.739 335 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz