What's happening?

Terrifier 2 ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Terrifier 2 zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Terrifier 2?

Oct. 06, 2022USA138 Min.Not Rated
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Terrifier 2 z 2022 roku?

Minął rok od straszliwych morderstw dokonanych przez Arta Klauna (David Howard Thornton) w Terrifier 2. W sam raz na Halloween, teraz w tajemniczy sposób powrócił do Miles County, tym razem z upiorną, demoniczną młodą dziewczyną klauna (Georgia MacPhail). Rodzeństwo Sienna (Lauren LaVera) i Jonathan (Elliott Fullam), którzy mieszkają ze swoją zestresowaną samotną matką, są celem kolejnego morderczego szału Arta (Sarah Voigt). Podczas gdy Jonathan ma bardziej mroczne obsesje, Sienna tworzy skomplikowany strój fantasy na podstawie szkiców, które wykonał ich zmarły ojciec. W noc Halloween Sienna wychodzi świętować, ale kiedy klauni porywają Jonathana, musi udać się do starego, opuszczonego parku rozrywki i spróbować powstrzymać porwanie.

W tym niesamowicie ponurym sequelu, który stara się o wiele bardziej i jest o wiele ostrzejszy niż pierwszy, straszny Art the Clown dokonuje powrotu. Na początek, w ciągu 138 minut trwania filmu, pojawia się więcej trwałych postaci. Damien Leone najwyraźniej zwrócił uwagę na oceny Terrifiera, w których krytykowano m.in. jego rozwlekłą/nieistniejącą fabułę i postacie, i wydaje się, że wziął się w garść, by zrobić coś lepszego przy Terrifierze 2. Nie trudno zauważyć od razu, jak fantastyczną nową postacią jest Sienna; jej strój wojownika to dopiero początek. Jest dużo czasu na obserwowanie jej interakcji z rodziną i przyjaciółmi, w tym ich kłótni, rozmów, śmiechu itp. Teraz, gdy mamy świadomość kim jest, wartość ludzkiego życia zaczyna przewyższać tę z pierwszego filmu.

Czy warto obejrzeć film? O czym opowiada fabuła?

Dodatkowo film zadaje inteligentne pytanie o atrakcyjność filmów typu slasher. Są w nim też subtelnie ironiczne momenty, m.in. gdy mały chłopiec zauważa „Super!”, gdy widzi Arta ściskającego odciętą głowę w sklepie w stylu Spirit Halloween. Dodatkowo, bohaterowie uważają za zabawne, gdy Art daje im cukierki z (innej) odciętej głowy, którą prawidłowo zakładają, że jest fałszywa. Nawet jeśli wcześniejsi filmowi mordercy, tacy jak Michael Myers, Jason Voorhees, Freddy Krueger czy Leatherface stali się rozpoznawalni, to morderstwa Arta bezsprzecznie sięgają dużo, dużo dalej. Jest w nich o wiele więcej krwi i gore. Art uśmiecha się i wydaje się czerpać wielką przyjemność ze swojego zadania; nie wydaje się nawet złośliwy. Gdzie zatem przebiega granica między rozrywką a horrorem? Choć oglądanie Terrifiera 2 wymaga mocnego żołądka, jest też całkiem inteligentne.

Oglądaj również cały film Monster High: The Movie. 

Terrifier 2
Terrifier 2
Terrifier 2
Tytuł (ang.) Terrifier 2
Ocena widzów: 7.4 1,889 głosów
Ocena 7.2 19 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz