What's happening?

Thor: Miłość i grom ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Thor: Miłość i grom online

Thor: Miłość i grom

Jul. 06, 2022
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Thor: Miłość i grom z 2022 roku?

Czwarty film Thor w MCU, Thor: Miłość i Grom to sequel filmu Thor: Ragnarok z 2017 roku. Thor (Chris Hemsworth) tym razem żegna się ze Strażnikami Galaktyki, gdy pojawia się nowe zagrożenie w postaci Gorr the God Butcher (Christian Bale), który uczynił swoją misję życiową, aby wymazać wszystkich bogów. W filmie znajdą się urazy/śmierci, które mogą zaniepokoić młodsze dzieci, wraz z dużą ilością komiksowej przemocy akcji, takiej jak użycie broni i walka wręcz. Większy nacisk kładzie się na romantyczne relacje i tematy prawdziwej miłości i „tych, którzy uciekli” niż w poprzednich filmach MCU. Kobiety praktycznie mdleją na widok rozebranego Thora, a w filmie wielokrotnie pojawia się dyskusja o orgii w królestwie bogów (widzowie widzą go nagiego od tyłu)

Thor Miłość i grom online

Thor: Miłość i grom online to produkcja MCU

W filmie THOR: LOVE AND THUNDER, Christian Bale gra Gorr the God Butcher, antagonistę, który jest zobowiązany do zabicia każdego boga na świecie za pomocą boskiego miecza necro. Gorr jest nowym wrogiem ulubionego boga wszystkich Asgardian, Chrisa Hemswortha. Po złoczyńca Gorr porywa wszystkie dzieci Asgardian i trzyma je jako zakładników w innym królestwie, Thor wyrusza, aby go pokonać z pomocą swoich sojuszników Valkyrie (Tessa Thompson), Korg (Taika Waititi) i byłej dziewczyny Dr Jane Foster (Natalie Portman), który może teraz władać zrekonstruowany młot Mjolnir siebie. Bohaterowie wychodzą, aby przekonać pozostałych bogów, na czele z Zeusem (Russell Crowe), aby pomóc im pokonać Gorr, ale bogowie są zbyt zajęci własnymi rewelacjami, aby słuchać. Od Jane trzyma sekret z Thor, zaczyna się zastanawiać, czy jego stary przyjaciel Peter Quill ma rację, kiedy mówi, że trzeba czuć się kochanym, nawet jeśli ta miłość jest bolesna, aby mieć cel.

Musisz to zobaczyć: Thor: God of Thunder

Thor Miłość i grom cały film

Tak świetni jak Hemsworth i Portman, mają nudną ekranową obecność razem, co sprawia, że smutne jest, że związek między Thorem i Jane służy jako centralny punkt filmu. Przyjaźń Thora z Walkirią Thompson i Jane z dr Darcy Miller Kat Dennings to najbardziej intrygujące aspekty ich historii. Żartowanie i przekomarzanie się w tych związkach stoi w jaskrawym kontraście z banalnymi obserwacjami poczynionymi na temat skuteczności miłości. Ponieważ problem ten nękał również dwa pierwsze filmy o Thorze, można go przypisać po części aktorom, a po części fabule, która raczej wyjaśnia niż demonstruje naturę ich miłości. Nawet jeśli Portman ma w końcu więcej do zrobienia w tym filmie, wciąż czuje się jak dziwna decyzja castingowa do tej roli.

Sprawdź również cały film online: Zombi 3

Czy warto obejrzeć Thor: Miłość i grom?

Z drugiej strony, Thor, który jest wrażliwy i otwarty na miłość, pokazuje więcej głębi niż ten młody, arogancki i nieodpowiedzialny, który nie myślał o konsekwencjach. Nie jest już egoistycznym bogiem. Mówiąc o bóstwach, Crowe’a portret Zeusa jako greckiego boga jest zmarnowany przez jego użycie nieprzekonującego pseudo-włoskiego akcentu. W każdym razie, zabawnie jest zobaczyć byłego gladiatora w roli starożytnego bóstwa. W muzyce w Thor: Miłość i grom dominują największe hity Guns N’ Roses, takie jak „Welcome to the Jungle”, „Sweet Child O’ Mine”, „November Rain” i „Paradise City”, które są odtwarzane podczas kluczowych sekwencji. Co więcej, młodzi widzowie będą podziwiać asgardyjskie dzieci za pomoc ich trio przywódców w końcu.

Thor: Miłość i grom
Thor: Miłość i grom
Thor: Miłość i grom
Thor: Miłość i grom
Thor: Miłość i grom
Thor: Miłość i grom
Thor: Miłość i grom
Thor: Miłość i grom
Thor: Miłość i grom
Thor: Miłość i grom
Tytuł (ang.) Thor: Love and Thunder

Reżyser filmu

Taika Waititi
Reżyser filmu

Obada filmu

Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Christian Bale isGorr the God Butcher
Gorr the God Butcher
Natalie Portman isJane Foster / Mighty Thor
Jane Foster / Mighty Thor
Tessa Thompson isKing Valkyrie
King Valkyrie
Chris Pratt isPeter Quill / Star-Lord
Peter Quill / Star-Lord
Dave Bautista isDrax the Destroyer
Drax the Destroyer
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Similar titles

Ava
Mój Mały Kucyk: Nowe Pokolenie
Legion Samobójców
Darc
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Wehikuł Czasu
Pokemon: Bohaterowie
Escape Plan: The Extractors
Jackass 4.5
Płatny Zabójca
Endless Loop
To już jest koniec