What's happening?

Trzynaście żyć ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Trzynaście żyć zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Trzynaście żyć?

5000 osób, 17 krajów, 1 cud, który zjednoczył świat.Jul. 18, 2022United Kingdom149 Min.PG-13
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Trzynaście żyć z 2022 roku?

Film Rona Howarda „Trzynaście żyć” oparty jest na prawdziwej historii o tym, jak, wbrew wszelkim przeciwnościom, drużyna piłkarska chłopców została uratowana z jaskini w Tajlandii w 2018 roku. Jak to było w prawdziwym życiu, niebezpieczeństwo jest wysokie, więc możesz chcieć powiedzieć dzieciom przed oglądaniem, że chłopcy to robią. Jeden nurek jednak ginie, a na filmie widać, jak tonie. Ten film, podobnie jak The Rescue, dokument z 2021 roku o tych samych wydarzeniach, pokazuje jak ludzie mogą współpracować i być bardzo odważni. W filmie każdy jest pokazany jako bohater lub dobry przykład. Wszyscy pracują razem, aby znaleźć rozwiązanie pomimo problemów komunikacyjnych i różnic kulturowych.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Thor miłość i grom 

W 2018 roku drużyna piłkarska tajskich chłopców i ich trener utknęli w sieci jaskiń Tham Luang, gdy deszcz zalał im drogę wyjścia. Zaniepokojony ich bezpieczeństwem, cały świat zwrócił uwagę na globalne działania ratunkowe, mając nadzieję, że grupa wolontariuszy ze specjalnymi umiejętnościami będzie w stanie uratować  trzynaście żyć mimo że wydawało się to niemożliwe.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Superbohaterowie mogą być najpopularniejszą formą rozrywki dla dzieci, ale reżyser Ron Howard wykonuje świetną pracę, pokazując prawdziwych bohaterów, którzy robią coś niesamowitego, aby ratować życie. Drużyna piłkarska chłopców Wild Boars utknęła głęboko w jaskini bez możliwości wydostania się. Brzmi to jak scena z komiksu, gdzie jedynym sposobem na uratowanie ich jest przybycie bohatera z supermocami. Folklor mówi, że duch mitycznej księżniczki Jao Mae Nang Non czuwa nad jaskinią. Jej posąg oznacza wejście, a miejscowi uważają, że miała ona coś wspólnego z nagłą powodzią.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Wyprawa na marsa.

Rodzice chłopców, rolnicy, hinduski ksiądz, inżynierowie, gubernator tajskiej prowincji, a nawet sami chłopcy są pokazani jako ci, którzy pomagali w akcji ratunkowej tak samo jak nurkowie. A Howard wykonuje świetną robotę pomagając ludziom z różnych kultur zrozumieć i połączyć się ze sobą, pokazując głęboki szacunek dla tajskich wierzeń i wartości. Wszystko to, plus fakt, że uratowani ludzie mają od 11 do 16 lat, oznacza, że ludzie w tym samym przedziale wiekowym będą mogli odnieść się do tej niesamowitej prawdziwej historii i będą dla niej lepsi.

Trzynaście żyć
Trzynaście żyć
Trzynaście żyć
Tytuł (ang.) Thirteen Lives
Ocena widzów: 7.8 24,160 głosów
Ocena 8.128 466 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz