What's happening?

Tweety królem ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Tweety królem zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Tweety królem?

Jun. 13, 2022USANot Rated
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Tweety królem z 2022 roku?

W filmie animowanym Król Tweety, Tweety Bird (głos Eric Bauza) dowiaduje się, że jest królem wyspy i musi udaremnić złe kły od kradzieży jego tronu. Chociaż nie są one tak ekstremalne, jak starsze kreskówki, można się spodziewać częstych przesadnych przemocy kreskówki i pratfalls w stylu rocznika Warner Bros. animacji. Przemoc często obejmuje Sylvester the Cat (znany również jako Bauza), który jest posiekany przez wentylator sufitowy, zwisał z samolotu przez jego pazury w powietrzu, miał futro spalone z jego tylnej części przez lawę, był ścigany przez rekiny, i cierpiał przesadne grudki na głowie po uderzeniu z kości psa i pałek. Broń paralizatorowa, materiały wybuchowe i walka na kule armatnie są obecne. Podobnie jak w starych kreskówkach, istnieją pewne żarty z przymrużeniem oka, które są bardziej nastawione na dorosłych niż dzieci, takie jak asides o życiu w Nowym Jorku i piosenki „Jessie’s Girl” przez Rick Springfield. Butt i „dingus” są przykładami grubego języka.

W filmie animowanym Tweety królem, Tweety Bird (głos Eric Bauza) dzieli nowojorski apartamentowiec z Sylvestrem kotem, babcią i Candi Milo (również Bauza). Wiadomości ogłaszają, że królowa Aoogah zniknęła z Wysp Kanaryjskich, jak Sylvester próbuje złapać i skonsumować Tweety.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

W stylu zabytkowej animacji Warner Bros jest to absurdalna przygoda. Sylvester zostaje m.in. pocięty przez wentylator sufitowy, spalony przez lawę i poturbowany przez psie kości, aż na koronie jego kociej czaszki pojawia się przesadny guzek w Królu Tweety’m, choć nie ma tu aż tak wiele slapstickowej przemocy i pratfalls jak w starych kreskówkach. Pomimo faktu, że historia jest przeznaczona głównie dla dzieci, istnieją pewne bardzo wyrafinowane momenty humorystyczne, które są skierowane do starszych widzów.

Musisz zobaczyć też tytuł cały film Kapitan Philips. 

Król Tweety to nadal dość typowa opowieść, mimo że ironiczna komedia jest mile widziana w porównaniu z programami dla dzieci, które nawet nie próbują przemawiać do dorosłych oglądających. Na plus, i bez obrazy dla wielkiego Mela Blanca, należy zauważyć, że obsada głosowa ma mile widzianą ilość różnorodności. Ogólnie rzecz biorąc, jest to zabawa, jeśli nie szczególnie pamiętny, twist na starych bohaterów kreskówek.

Tweety królem
Tweety królem
Tweety królem
Tweety królem
Tweety królem
Tweety królem
Tytuł (ang.) King Tweety
Ocena widzów: 5.4 87 głosów
Ocena 7.2 15 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz