What's happening?

W głowie kota ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

W głowie kota zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film W głowie kota?

Aug. 18, 2022Unknown67 Min.Not Rated
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film W głowie kota z 2022 roku?

Film o kociej psychologii „W głowie kota”. Pojawiają się obrazy i opisy broni palnej, pancerników artyleryjskich, kocich szkieletów, kotów skaczących z dużych wysokości, kotów gryzących palce, kotów chwytających ofiary, opowieści o czarnej magii, możliwym związku między wyplenieniem kotów w Europie a Czarną Śmiercią, zakładu gorzelniczego i napojów alkoholowych. Znaczenie kontaktów międzyludzkich i wartość pomocy potrzebującym to jedne z wielu pozytywnych i pouczających tematów. Młodzi ludzie mogą zostać zachęceni do studiowania felinologii (nauki o kotach).

Ten dokument jest doskonałym wprowadzeniem do świata kotów dla młodych ludzi, niezależnie od tego, czy są już ich miłośnikami, czy są po prostu ciekawi. Kiedy ktoś decyduje się na adopcję kota jako zwierzęcia domowego, jest to „wielka sprawa”, jak wyjaśnia behawiorysta i dyrektor ds. zachowania i dobrostanu w San Francisco SPCA dr Wailani Sung w swojej książce.

Sprawdź też cały film Dwa życia. 

W głowie kota to dobry film, która otwiera tajemnicę kotów domowych

Mięsożerne jedzenie i zrozumienie 20 różnych miauków, których koty używają do komunikacji, to tylko dwa aspekty opieki nad kotami. „Fizjolog kotów i dyrektor Cornell Feline Health Center w Ithaca w Nowym Jorku, dr Bruce Kornreich, mówi: „Jest całkiem oczywiste, że koty zapewniają wsparcie emocjonalne, poczucie dobrostanu, zadowolenia. Kluczowa jest wiedza, że kiedy wrócisz do domu, twój kot będzie cię uwielbiał bez względu na wszystko.”

Zobacz też najnowszy film online Tajna baza. 

Naukowcy z całego świata wnoszą swoje odkrycia dotyczące umysłów i ciał kotów. Wnikliwe wywiady z jednymi z najdłużej żyjących i najwyraźniej najbardziej elastycznych ssaków na świecie są przeplatane archiwalnymi materiałami filmowymi, zdjęciami i grafikami. Podróż zaczyna się od tego, że koty i ludzie żyli razem od wieków, kontynuuje ją Herman the Cat, członek amerykańskiej Straży Przybrzeżnej, który w latach 40. ubiegłego wieku odcisnął swoje łapy i sfotografował je na potrzeby oficjalnych dokumentów, a kończy się na powszechnej popularności kocich filmów w Internecie, które zgromadziły ponad 25 miliardów wyświetleń.

 

W głowie kota
W głowie kota
Tytuł (ang.) Inside the Mind of a Cat
Ocena widzów: 7.3 6 głosów
Ocena 7.071 21 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz