What's happening?

Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – Film ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – Film zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – Film?

Aug. 05, 2022USA86 Min.TV-Y7
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – Film z 2022 roku?

Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja  to animowany film science-fiction. Jest oparty na serii Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles i częścią pełnej akcji franczyzy TMNT. Żółwie używają sztuk walki i samurajskich mieczy. Złoczyńcy, kosmici o imieniu Krang, to mózgopodobne istoty z mackami, które mogą opętać ludzi i zamienić ich w sługusów. Siniaki lub plamy krwi to utrzymujące się urazy. Tematy filmu to nadzieja, współpraca i niepoddawanie się, ponieważ czterej bracia pokonują swoje niedoskonałości, aby stać się bohaterami.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Predator Prey. 

Casey (Haley Joel Osment) leci w czasie, aby ostrzec Żółwie Ninja o inwazji obcych przez Kranga. Kiedy odkrywa chłopców, klucz, który kazano im znaleźć, został skradziony. Co gorsza, tracą oni swoje tajemnicze moce. Leo (Ben Schwartz) stawia opór dyrektywom Rapha (Omar Benson Miller). Czy załoga odłoży na bok swoje ego, by udaremnić inwazję obcych? Nastoletnie żółwie zostają poddane próbie, by sprawdzić, czy potrafią stanąć na wysokości zadania.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Animacja 2D w filmie Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja jest jaśniejsza i bardziej żywa niż w serialu telewizyjnym. Akcja i przemoc napędzają cały film. Opowieść o relacjach rodzinnych jest bardzo mocna. Gdy przyjdzie co do czego, bracia zrobią dla siebie wszystko. Bohaterowie muszą odłożyć na bok swoje ego, aby uratować planetę.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Lego Gwiezdne Wojny Wakacje.

Podróż w czasie jest w filmie wątkiem pobocznym, nie powoduje zamieszania jak w wielu filmach o podróżach w czasie. We wcześniejszych wersjach franczyzy Żółwie Ninja miały więcej cech wyróżniających, które pomagały określić ich mocne i słabe strony. W tej wersji wszystkie Żółwie mają głupotę w stylu Mikey’a, ze wskazówkami tu i tam o ich specyficznych mocach, jak inteligencja Donniego na poziomie geniuszu i siła Rapha. Dla weteranów Ninjas, to może czuć się osłabione. Ci, którzy potrafią przejść obok tego obojętnie, znajdą tu porywającą fabułę z komediowymi i przejmującymi niespodziankami.

 

Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – Film
Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – Film
Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – Film
Tytuł (ang.) Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie
Ocena widzów: 5.8 3,309 głosów
Ocena 7.429 77 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz