What's happening?

Wyprawa do dżungli ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Wyprawa do dżungli online

Wyprawa do dżungli

Jul. 28, 2021USA158 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Wyprawa do dżungli online?

Podobnie jak jego pierwowzór Wyprawa do dżungli bazuje na zimnych komputerach. Wszystkie elementy produkcji przeznaczone są do oglądania przez widza. Prędkość musi wzrosnąć, więc gdy historia zwalnia, musimy wskoczyć na geparda, gdy jest zbyt przyziemny, upewniając się, że przeklęci zdobywcy czekali od wieków na zmianę rzeki.

Magia nowego bajkowego filmu tkwi w każdym środowisku, znajduje się we wszystkich dowcipach, które spadają z ekranu, a bohaterowi nie brakuje przeszkód. Wyprawa do dżungli została uznana za jedną z najlepszych i najbardziej imponujących dla charyzmatycznego kapitana statku i odważnego badacza przyrody, który udał się w głąb amazońskiej dżungli, aby ścigać złe traktowanie.

Niesamowita przygoda Disneya

Reżyser Jaume Collet-Serra wprowadza nas w świat reprezentowany przez buntowniczkę Lily Howton i jej głupiego brata, którzy próbują odkryć mityczne drzewo życia, które może wyleczyć każdą chorobę nękającą ludzkość. Do tego jednak muszą spędzać czas z nieco zacienionym, ale (prawdopodobnie) uroczym Frankiem, czyli tzw. Kapitanie. Trio tak różnorodnych bohaterów może być świetnym katalizatorem zabawnej i wciągającej historii przygodowej, takiej jak serial telewizyjny Indiana Jones i legendarni Piraci z Karaibów.

Gdyby „Podróż do dżungli” została napisana trzydzieści lat temu, pasowałoby to do nowego trendu w rozrywkowych filmach bajkowych: scenariusz inspirowany był jednym z klasycznych zabytków Disneylandu. Dziś jednak odnosi się wrażenie, że impreza jest niepotrzebnie powtarzana. Wynika to po części z konstrukcji filmu, przypominającej grę komputerową z przeszłości, kiedy trzeba wykonać nowe zadania, by wreszcie poznać najgroźniejszego przeciwnika.

Wyprawa do dżungli 2021 Online

Film opowiada historię młodej badaczki Lily Howton (Emily Blunt). Jest podekscytowana odnalezieniem drzew życia, które mogą otoczyć nawet największe choroby. Budynek, w którym brat Lily przekonuje naukowców, by zainwestowali w znalezienie możliwego drzewa życia. Uczeni oczywiście wyśmiewają się z faceta, który opowiada o bajkach i legendach, zwłaszcza że Niemcy czekają na wyciągnięcie ręki, a wydarzenia w filmie rozgrywają się podczas II wojny światowej. Lily, urażona przez dziadków, pobiegła do magazynu i ukradła włócznię, aby wskazać mu drogę do drzewa życia. Rozpoczyna się dwadzieścia pełnych przygód przygód.

Tak zaczyna się niesamowita Wyprawa do dżungli

Ze względu na futurystyczną scenerię park rozrywki zawiódł, więc postanowiliśmy skupić się na sprawdzonej przyrodzie. W historii tego filmu nie ma nic, co mogłoby zaskoczyć widza. Historia oparta jest na znanych modelach. Jeśli przyjrzysz się uważnie, znajdziesz wiele podobieństw do takich jak seria scen z groteskowymi lub wrogimi bohaterami. Jednak programiści wiedzą, jak podróżować podczas tych słynnych wycieczek filmowych i dobrze wykorzystać dostępne materiały.

Produkcja Wyprawa do dżungli online jest dobrze wyważona pod względem wytworzenia aury akcji, humoru i relacji między bohaterami a filmem, dzięki czemu w każdym środowisku można poczuć nową przygodę. Opowieść nie wywraca się do góry nogami, ale daje widzowi oddech na przedstawienie historii i zawiązanie kajdan między bohaterami. Choć spektakl nie oferuje nowych, baśniowych elementów filmowych, skutecznie wykorzystuje elementy tego gatunku zaczerpnięte z innych dzieł.

Disney miał ostatnio pecha w kręceniu oryginalnych filmów fabularnych. Chociaż nie ma takich problemów z adaptacjami znanych aktorów animacji, ich ostatnia pozostała nieanimowana produkcja nie była zbyt udana. Patrząc wstecz, ostatnim tego typu filmem, który od wielu lat jest międzynarodowym hitem, byli prawie dwadzieścia lat temu Piraci z Karaibów.

Więc jeden z ludzi z Disneya powiedział, że spróbuje przenieść jeden ze swoich zabytków z powrotem do parków rozrywki, tak jak zrobił to w przypadku Piratów z Karaibów. To nie pomogło, ale tym razem studio miało w zanadrzu wszystkie asy, w tym reżysera i kilka gwiazd. Na szczęście zdobyli nagrodę i Wyprawa do dżungli może stać się nową wytwórnią płytową. Oglądając możemy poczuć, że twórcy dołożyli wszelkich starań, aby przywrócić magię tego filmu.

Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Tytuł (ang.) Jungle Cruise
Ocena widzów: 6.7 31,238 głosów
Ocena 8.1 1,008 głosów

Reżyser filmu

Jaume Collet-Serra
Reżyser filmu

Obada filmu

Dwayne Johnson isFrank Wolff
Frank Wolff
Emily Blunt isDr. Lily Houghton
Dr. Lily Houghton
Edgar Ramírez isLope de Aguirre
Lope de Aguirre
Jack Whitehall isMcGregor Houghton
McGregor Houghton
Jesse Plemons isPrince Joachim
Prince Joachim
Andy Nyman isSir James Hobbs-Coddington
Sir James Hobbs-Coddington
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Similar titles

Złoczyńcy
The Drone
Na Krawędzi
Gwiezdne Wrota
Wciąż cię widzę
Nie Patrz w Górę
Los adoptantes
Wyszczekani
Zakonnica w Przebraniu
Detroit Rock City
Wyprawa na Marsa
Potwory i spółka