What's happening?

Wyścig ze śmiercią ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Wyścig ze śmiercią zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Wyścig ze śmiercią?

Aug. 19, 2022Unknown81 Min.R
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Wyścig ze śmiercią z 2022 roku?

Bullet Proof oraz Vinne Jones do zagrania psychotycznie brutalnego przestępcy jest niesamowicie mało pomysłowy. Oba te elementy zostały wykorzystane w debiucie reżyserskim Jamesa Claytona..

Scena otwierająca Bullet Proof rozgrywa się na złomowisku, gdzie grupa gangsterów walczy ze sobą. Złodziej wkracza do akcji, gdy są rozproszeni i kradnie pozostawione bez opieki stosy gotówki. Jego ucieczka jest bardziej zagmatwana niż zwykle, a jej kulminacją jest ucieczka samochodem z ciężarną żoną faceta, którego właśnie obrobił. Natomiast wartym uwagi filmem, może być również Dwa życia.

wyścig ze śmiercią 2022

Wyścig ze śmiercią online, czyli film, który trzeba obejrzeć

Aktor, który wcześniej wystąpił w Bullet Proof, gra brutalnego lorda narkotykowego, który przewodzi grupie zamaskowanych przestępców. W gorącym pościgu za człowiekiem, który zabrał mu pieniądze i ciężarną żonę, spotyka zuchwałego rabusia. Na początku Bullet Proof podkręca stawkę swoimi non stop trwającymi pościgami, strzelaninami i montażem. Kiedy następuje sekundowa przerwa w akcji, historia zwalnia do granic możliwości. W punkcie kulminacyjnym następuje dramatyczne przyspieszenie, z którego film już nigdy się nie otrząśnie.

Musisz to zobaczyć: Kolejne 365 dni

James C. Clayton gra zarówno rolę złodzieja, jak i reżyseruje film. Aby zdobyć broń i pieniądze, zakrada się na złomowisko, gdzie ukryli je źli ludzie. W trakcie ucieczki z łupem i pojazdem dochodzi do strzelaniny. Gdy zderza się z nim inny samochód, ma fatalne wyczucie czasu. Złodziej biczuje kierowcę swoim karabinem i odjeżdża pojazdem. Zatrzymuje samochód na autostradzie, aby założyć opatrunek. Gdy otwiera bagażnik, znajduje ukrywającą się i spodziewającą się dziecka Mię (Lina Lecompte).

Wyścig ze śmiercią
Wyścig ze śmiercią
Wyścig ze śmiercią
Tytuł (ang.) Bullet Proof
Ocena widzów: 3.5 191 głosów
Ocena 5 4 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz