What's happening?

Centauro ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Centauro zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Centauro?

Jun. 15, 2022Unknown89 Min.TV-MA
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Centauro z 2022 roku?

W filmie Centauro z 2022 roku niedoszły zawodowy motocyklista musi przemycać narkotyki dla kartelu, aby zachować życie matki swojego syna. Nie zabraknie sekwencji pościgów motocyklowych z udziałem głównego bohatera i policji. Aby nie zasnąć podczas pracy, prób dołączenia do profesjonalnego zespołu motocyklowego i przemytu narkotyków, główny bohater zażywa amfetaminę. Niepotrzebna scena seksu z odsłoniętymi piersiami i pośladkami. Jest dużo brzydkiego języka, w tym „f-k” i „motherf-ker”. Krwawe i krwawe przedstawienie postaci, która zostaje zatłuczona na śmierć kaskiem motocyklowym. Po tym jak bohaterka zostaje zaatakowana przez bandytów z kartelu narkotykowego, jej twarz zostaje odsłonięta. Walki z bronią i użycie broni szturmowej spowodowały śmierć kilku postaci.

W Centauro Rafa (Alex Monner) pracuje jako operator wózka widłowego, jednocześnie startując w niezależnych wyścigach motocyklowych. Po zawodach Rafa wpada na Reginę, menedżerkę profesjonalnego zespołu motocyklowego, która chce go zatrudnić. Wcześniej musi spróbować swoich sił w zespole, ale w trakcie przygotowań dowiaduje się, że Natalia (Begoa Vargas), jego była kochanka i matka dziecka, została napadnięta. Ukrywała transport narkotyków dla kartelu, aby pomóc jej związać koniec z końcem, ale teraz musi wymyślić, jak albo odzyskać narkotyki, które zostały zabrane z jej domu lub zapłacić gangowi pieniądze.

Czy warto obejrzeć film Centauro? Subiektywna opinia redakcji

Jest to godny szacunku film akcji, choć nieco bezinteresowny. Głównym bohaterem Centauro jest początkujący profesjonalny zawodnik motocyklowy, który ryzykuje swoje aspiracje, aby chronić matkę swojego syna, jego byłą kochankę, przed kartelem narkotykowym. Chociaż można powiedzieć, że podobnie jak w przypadku porównywalnych filmów ze słowami „szybki” i „wściekły” w tytule, motocykle i drogie samochody sportowe ścigające się i goniące są jedynymi aspektami filmu, które nie są napędzane testosteronem, dialogi są o wiele lepsze niż w tamtych filmach, a kobiety prowadzące zazwyczaj wykonują dobrą robotę, aby zrównoważyć wszystkie obowiązkowe postury samca alfa.

Musisz zobaczyć też tytuł cały film Freaky.

Mówiąc inaczej: Głębia i rozwój postaci naprawdę występują w różnych odcieniach i subtelnościach. Opowieści poświęca się tyle samo uwagi, co dokładnemu zapisowi wszystkich szybkich pościgów. Dzięki temu film jest bardziej rozrywkowy niż wszystkie filmy z mięśniakami, którzy jeżdżą szybko i głośno chrząkają w oczekiwaniu, że błysk zrekompensuje nudną treść. Choć nie jest to arcydzieło, Centauro dostrzega swoje ograniczenia i w pełni je wykorzystuje.

Centauro
Centauro
Centauro
Tytuł (ang.) Centauro
Ocena widzów: 5.2 576 głosów
Ocena 6.8 34 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz