What's happening?

Człowiek z Toronto ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Człowiek z Toronto zalukaj online

Człowiek z Toronto - ZALUKAJ ONLINE

Jun. 24, 2022USA110 Min.PG-13
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Człowiek z Toronto z 2022 roku?

W Człowiek z Toronto Kevin Hart i Woody Harrelson występują w staromodnej komedii kumpelskiej / filmie akcji. Jest w nim dużo dużej, kreskówkowej przemocy, jak pistolety i strzelaniny, postacie dostające kulki i zabijane, wybuchy, noże, dźganie, tortury, odcięty kciuk, krew, walki, broń i inne. Jest kilka łagodnie seksualnych scen i rozmów, jak również pudełko „zabawek” przeznaczonych na romantyczny weekend (smar, bita śmietana, itp.). Kilkakrotnie wspomniany jest ukochany samochód głównego bohatera, Dodge Charger 440 R/T z 1969 roku.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Kolizja.

W filmie Człowiek z Toronto, Teddy (Kevin Hart) jest biznesmenem, który próbuje sprzedać masę szalonych narzędzi i metod treningowych. Jego imię stało się czasownikiem, jak wtedy, gdy ktoś mówi: „You sure Teddied that”. Na urodziny Lori (Jasmine Mathews) planuje romantyczny wyjazd we dwoje. Adres jest trudny do odczytania na jego wydruku o niskim tonie, więc po prostu zgaduje. Kiedy trafia do niewłaściwej kabiny, wszyscy myślą, że jest Człowiekiem z Toronto, niebezpiecznym mordercą, który potrafi wydobyć każdą informację od każdego. Teddy nawala i kończy w jeszcze gorszej sytuacji, więc musi jeszcze przez chwilę podtrzymywać kłamstwo. Następnie pojawia się prawdziwy Człowiek z Toronto, grany przez Woody’ego Harrelsona, który musi współpracować z fałszywym, aby uratować ich obu.

 Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Komedii o niedopasowanych przyjaciołach jest mnóstwo, a ta mała zmiana formuły nie wnosi nic nowego do gatunku. Jest nudna, irytująco zajmująca i w ogóle nie śmieszna. Hart gra w Człowieku z Toronto swoją zwykłą postać. Jest to ta sama postać, którą grał w wielu nijako podobnych filmach (jak Ride Along, Get Hard, Central Intelligence, etc.): szybko mówiący brawurowiec z większym ego niż umiejętnościami. W pierwszych minutach Teddy pokazuje swój bezużyteczny sprzęt do ćwiczeń, a następnie zostaje przez niego pobity, gdy nie działa. Harrelson nie radzi sobie dużo lepiej.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Lightyear. 

Tutaj żaden z aktorów nie dostaje zbyt wiele do zrobienia i spędzają dużo czasu, przechodząc przez kolejne etapy. Jeszcze gorszy od braku humoru jest fakt, że film wydaje się być zdeterminowany, by wskoczyć prosto w swoją niepotrzebnie skomplikowaną fabułę, która obejmuje agentów wroga, odcięty kciuk, wycieczki do Puerto Rico i Miami, prezydenturę Wenezueli i mnóstwo poszarpanych, trzęsących się zdjęć akcji. Nikogo to nie obchodzi. Jedynym powodem, dla którego warto obejrzeć „Człowieka z Toronto” jest śmiech i poczucie więzi z dwoma głównymi bohaterami, których gniew przeradza się w przyjaźń. Ale albo film nie wie, albo nie dba o ten prosty fakt.

Człowiek z Toronto
Człowiek z Toronto
Człowiek z Toronto
Człowiek z Toronto
Człowiek z Toronto
Człowiek z Toronto
Człowiek z Toronto
Człowiek z Toronto
Człowiek z Toronto
Człowiek z Toronto
Tytuł (ang.) The Man From Toronto
Ocena widzów: 5.7 13,871 głosów
Ocena 6.1 214 głosów

Reżyser filmu

Patrick Hughes
Reżyser filmu

Obada filmu

Kevin Hart isTeddy Jackson
Teddy Jackson
Woody Harrelson isRandy The 'Man from Toronto'
Randy The 'Man from Toronto'
Pierson Fodé isThe 'Man from Miami'
The 'Man from Miami'
Jencarlos Canela isAgent Santoro
Agent Santoro
Alejandro De Hoyos isColonel Marin
Colonel Marin
Lela Loren isDaniela
Daniela
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz