What's happening?

Dziewczyny z Dubaju ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Dziewczyny z Dubaju zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Dziewczyny z Dubaju?

Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz.Nov. 26, 2021Unknown146 Min.Not Rated
Oceń film: 0
7 1 głos

Dziewczyny z Dubaju czyli nowy film Dody

Byliśmy przerażeni, gdy tylko zaczęliśmy oglądać „Dziewczyny z Dubaju”. Film, oparty na kiepsko napisanej „książce” Piotra Krysiaka, został wydany w 2011 roku, próbując rzucić światło na kobiety, które zarabiają na życie angażując się w relacje seksualne z bogatymi mężczyznami.  Dubajska sprawa wywołała szał medialny, ponieważ dotyczyła mniej znanych celebrytów. W posunięciu przypominającym to, co stało się, oburzona opinia publiczna zażądała, aby osoby świadczące usługi seksualne miały zakaz pracy w przemyśle rozrywkowym. Innymi słowy, tak samo zachowaliby się, gdyby kogoś skrzywdzili. „Dziewczyny z Dubaju”, jeden z najbardziej oczekiwanych polskich filmów 2021 roku, wejdzie na ekrany kin w marcu. Na realizację tego projektu czekano od początku, a teraz publiczność może w końcu będzie miała okazję go zobaczyć.

Dziewczyny z Dubaju to bez wątpienia najgorszy polski film tego roku, a przedstawiony w nim obraz kobiet jest zdecydowanie zbyt skrajny. Produkcja Marii Sadowskiej, którą na poziomie estetycznym i fabularnym można uznać za rodzimą, podrzędną wersję amerykańskiego Showgirls, jest zła również dlatego, że została zgrzana z każdym innym idiotyzmem, który można oglądać w telewizji każdego dnia roku: wszystkie są złe. Film, uderzając z taką siłą w rynek seksu, spełnił kluczowy dla jego producenta, Dody, cel społeczny. To tak, jakby po obejrzeniu Zabójczych opon odkryć, że twórca filmu cierpiał na samotność i niepokój wywołany depresją, ponieważ twórcy filmu zamknęli tę nieciekawą historię fatalnym scenariuszem i napisami końcowymi, w których mowa między innymi o handlu ludźmi i wykorzystywaniu kobiet i dzieci.

Gdzie oglądać cały film Dziewczyny z Dubaju online?

Po obejrzeniu Morderczej opony ma się wrażenie, że twórca filmu był samotny, miał depresję i odczuwał lęki. Trudno nadążyć za akcją w Dziewczynach z Dubaju, bo fabuła toczy się w tak karkołomnym tempie, że zawsze pomija istotne elementy. Zamiast tego mamy napompowany pod każdym kątem film, który próbuje uchodzić za filmowe arcydzieło, z ogólnie rozczarowującym skutkiem.

Na początek poznajemy Emi (Paulina Gazka) w ostatniej klasie liceum. Młoda dama robi wszystko, aby nie spodobać się swojej dominującej matce i osiągnąć sukces w wielkim świecie. Dzięki udziałowi w konkursach piękności może rozpocząć nowe życie i poprawić swoją sytuację finansową. W tym miejscu poznaje Dorotę (Katarzyna Figura), alfonskę, która utrzymuje się między innymi z usług seksualnych swojej córki (Katarzyna Sawczuk). W tej branży pracują dwa typy ludzi: ci, którzy są gotowi ciężko pracować i ci, którym bardziej zależy na szybkim zdobyciu sławy.

Przypadkowe spotkanie z Samem (Giulio Berruti) podczas jednej z jej zagranicznych podróży ujawnia głównej bohaterce, że Sam zajmuje się pozyskiwaniem dla swoich luksusowych escort girls wysoko postawionych klientów, takich jak arabscy szejkowie. Za jego namową interes się rozkręca, Sam ma już sporą armię Polek, które pod przykrywką hostess towarzyszą magnatom na europejskich wakacjach. Rzeczywistość jest o wiele bardziej bolesna: znane osobistości, takie jak aktorki, muzycy i inni artyści dają się skusić na duże sumy pieniędzy i zaczynają zaspokajać seksualne potrzeby swoich gospodarzy.

Świetna gra aktorska głównej bohaterki

Paulina Gazka jest siłą napędową filmu i choćby dla niej warto go zobaczyć. Będziecie mogli powiedzieć swoim znajomym, że znaliście ją zanim stała się sławna. Mimo że w filmie nie ma wyraźnych treści seksualnych, zbliżenia jej twarzy są dość precyzyjne i szczegółowe. Mimo wielu emocji i mimiki, wypadła bardzo naturalnie w trudnym i niebezpiecznym zawodzie. Co więcej, w jednej ze scen zostaje zgwałcona, co dla każdego wykonawcy jest ciężkim brzemieniem do udźwignięcia. To wstyd dla nas wszystkich, że tak utalentowana aktorka była zmuszona do stworzenia swojej postaci od podstaw.

Krótki, ale nieuchronny pobyt w tej sferze sprawia wrażenie złapania w sidła. Życie głównej bohaterki będzie pełne wzlotów i upadków, zwłaszcza po poznaniu Bartka (Józef Pawłowski), który z czasem stanie się jej kochankiem. Co więcej, w burdelu nieuchronnie wybuchnie pożar, który rozprzestrzeni się na całą Europę i Bliski Wschód, potęgując niebezpieczeństwo.

Dziewczyny z Dubaju
Tytuł (ang.) Dziewczyny z Dubaju
Ocena widzów: 4.8 212 głosów
Ocena 7.3 2 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz