What's happening?

Elvis ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Elvis zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Elvis?

Człowiek. Legenda. Król rock and rolla.Jun. 22, 2022Australia159 Min.PG-13
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Elvis z 2022 roku?

Elvis to muzyczny biopic o Królu Rock 'n’ Rolla. Został napisany i wyreżyserowany przez Baza Luhrmanna. Film, opowiedziany z punktu widzenia pułkownika Toma Parkera (Tom Hanks), poświęca wiele czasu na dojście Elvisa Presleya (Austin Butler) do sławy, biznesową stronę jego czasu w świetle reflektorów i jego rezydencję w Las Vegas w późniejszych latach. Jego małżeństwo z Priscillą (Olivia DeJonge) i czas spędzony w Hollywood, jak również znaczna część reszty jego życia, są przedstawione w pośpiechu. Nastolatki mogą być zaskoczone, gdy dowiedzą się, że rząd uważał ruchy taneczne Elvisa za niegrzeczne. Film pokazuje również, jak rasistowscy byli ludzie w latach 50. i 60. 

Może spodoba ci się film warty uwagi: Run.

Z perspektywy wieloletniego menedżera Elvisa Presleya, pułkownika Toma Parkera (Tom Hanks), ELVIS bada, jak chłopak z Tupelo, Miss, stał się najbardziej udanym piosenkarzem wszech czasów. Parker, były pracownik karnawału, pomaga Presleyowi (Austin Butler) utrzymać się na szczycie, przerabiając go. Jest to trudne do wykonania w szybko zmieniającym się świecie, ale kosztuje muzyka wiele na płaszczyźnie osobistej, finansowej i zawodowej.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Ciężko, jeśli nie głupio, byłoby próbować opowiedzieć historię życia najsłynniejszej osoby na świecie wszech czasów za jednym posiedzeniem. Zamieniając to, co mogłoby być trylogią w jeden film, to prawie tak, jakby scenarzysta/reżyser Baz Luhrmann pytał, co by było, gdyby cały film był montażem? Elvis szybko przechodzi przez najważniejsze fragmenty życia Presleya, jakby to był teledysk. Jeśli dojście artysty do sławy było wichrem, to artystycznym wyborem mogłoby być pokazanie tego widzom w ten sam sposób. Ale kiedy impreza Elvisa się kończy, akcja również, a Luhrmann szybko przechodzi do tradycyjnej opowieści biograficznej, kiedy Elvis planuje swój powrót w 1968 roku. Jednak do tego czasu mózgi ludzi mogą być tak przestymulowane, że nagła zmiana sprawi, że reszta długiego filmu będzie się wydawać zbyt wolna.

Musisz zobaczyć tytuł cały film 3022.

Ponadto, opowiadanie historii z punktu widzenia Parkera utrudnia poznanie Elvisa. Muzyczna supergwiazda każe się zachowywać jak dziecko, a film sprawia wrażenie, jakby sztuczki Parkera zabiły zarówno Elvisa, jak i jego ukochaną matkę, Gladys (Helen Thomson). A Priscilla Presley, grana przez Olivię DeJonge, jest pokazana bardziej jako postać podrzędna niż prawdziwa miłość Elvisa. Tutaj ma się wrażenie, że prawdziwym małżeństwem Elvisa było jego partnerstwo z Parkerem.

Elvis
Elvis
Elvis
Elvis
Elvis
Tytuł (ang.) Elvis
Ocena widzów: 7.4 144,133 głosów
Ocena 7.788 1,800 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz