What's happening?

First Love ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

First Love zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film First Love?

Jun. 17, 2022USA95 Min.Not Rated
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film First Love z 2022 roku?

Romans między parą świeżo upieczonych licealistów jest głównym tematem First Love. Zarówno dorośli, jak i nastolatki angażują się w seks (widać bok piersi). Przed ustatkowaniem się, matka mówi córce, aby próbowała różnych rzeczy i umawiała się z innymi ludźmi.  Młodsi widzowie mogą oglądać z utęsknieniem, gdyż w ten sposób można wywołać silne emocje u młodzieży. Są tu jednak także inne wątki miłosne, jak miłość do rodzica czy opiekuna, a także długotrwałe małżeństwo. Wszystko to służy jako trwały przykład tego, że miłość bezwarunkowa oznacza bycie tam, nawet gdy sprawy nie idą dobrze. Pokazuje również, że miłość trwa nawet wtedy, gdy danej osoby nie ma już w twoim życiu.

Jeden z najsłodszych i najbardziej serdecznych filmów romansowych dla nastolatków, jakie kiedykolwiek powstały, to dzieło A.J. Edwardsa. Jest spokojny i cichy; można by pomyśleć o nim jak o rzeźbie, którą delikatnie okrążasz, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że to zrobiłeś. First Love ilustruje, co tak naprawdę oznacza „szczęście w życiu”, kontrastując rozkwitającą, żarliwą miłość Jima i Ann z Gregiem i Kim, rodzicami Jima, których niezachwiana miłość jest wystawiana na próbę przez rosnący dług. Długoterminowe małżeństwa mają swoje wyzwania, jak każdy, kto był w jednym wie. Deszcz pada od czasu do czasu. wiele lat. Jednak bratnie dusze pozostają razem z powodu tęczy.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Namiętność między Jimem i Ann jest u szczytu. Zakochali się w sobie dzięki szczerym spojrzeniom, słodkiemu śmiechowi i mądrym perspektywom (tak dojrzałym, że momentami mogą stracić nieco na relacyjności). Przejmująca partytura autorstwa George’a Kallisa jest punktem kulminacyjnym. Powolne szepty fortepianu i skrzypiec w First Love nasilają się, by czułość emocji młodych ludzi mogła przeniknąć do serc widzów, podobnie jak ikoniczne wykorzystanie „Rapsodii na temat Paganiniego” Rachmaninowa w Somewhere in Time. Nastolatki wstrzymają oddech, marząc o chwili, w której poznają kogoś wspaniałego, a dorośli zostaną przeniesieni w czasy pierwszych motyli i uczucia posiadania serca, które jednocześnie pauzuje i głośno bije. Biorąc pod uwagę, jak doskonale historia ilustruje często cytowany wers „Miłość jest cierpliwa i miła”, wymowne jest, że postać księdza pojawia się na początku, w środku i na końcu filmu. Mimo, że nie jest to wielki film, ani nie niesie ze sobą wielkiego przesłania, First Love jest bardzo satysfakcjonująca. Pierwsza miłość jest „tym” dla rodziców zauroczonych licealistów, którzy szukają filmu, który nauczy ich, co oznacza długoterminowe zaangażowanie poza powiedzeniem „tak”.

Gdy zbliżają się do ukończenia szkoły, szkolny romans Jima (Hero Fiennes Tiffin) i Ann (Sydney Parkhigh ) jest śledzony w First Love. Dodatkowo rodzice Jima przeżywają problemy finansowe w wyniku zwolnienia z pracy ojca Jima (Jeffrey Donovan).

First Love
First Love
Tytuł (ang.) First Love
Ocena widzów: 4.6 316 głosów
Ocena 6.279 34 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz