What's happening?

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu?

Witaj z powrotem tam, gdzie zaczęła się magia.Jan. 01, 2022United Kingdom103 Min.TV-PG
Oceń film: 0
5 1 głos

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu czyli przenieśmy się w czasie

Specjalny film z okazji 20-lecia serii filmów o Harrym Potterze, Powrót do Hogwartu, przedstawia kulisy powstawania serii i zabiera nas w podróż pełną wspomnień związanych z jedną z najbardziej uwielbianych serii filmowych wszech czasów, serią filmów o Harrym Potterze. WB twierdzi, że powrót serii po dwóch dekadach pokazuje niesamowity wpływ, jaki wywarła ona na serca i mózgi ludzi na całym świecie. Książki o Harrym Potterze zostały przetłumaczone na ponad 70 języków, a osiem filmów o Harrym Potterze przyniosło ponad 7,7 miliarda dolarów wpływów z ogólnoświatowego box office.

Wśród nielicznych uczniów, którzy otrzymali list z Hogwartu, są Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson. To właśnie ten list wprowadził ich na szybką ścieżkę do dobrze prosperującej kariery zawodowej. Dokładnie dwadzieścia lat po premierze otrzymali zaproszenie na piękną podróż, tym razem podróż śladami lat spędzonych na planie, gdzie poznali swoje drugie połówki, a także upragniony prezent dla wielkiej rzeszy fanów na całym świecie. Zgodzili się wziąć w niej udział.

Gdzie oglądać cały film Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu online?

Ten materiał „Harry Potter – 20-lecie: Powrót do Hogwartu” nie spełnia oczekiwań fanów, choć jest w nim więcej treści niż niektórzy mogliby się spodziewać. Z obsadą i reżyserem rozmawiają o wszystkim, od castingu do zakończenia produkcji, od początku do końca. Pomiędzy tym wszystkim ujawniają mnóstwo fascynujących faktów. Wiele z tych szczegółów było już znanych fanom, ale włączenie nowych materiałów filmowych, takich jak zdjęcia aktorów i ekipy, z pewnością ich ucieszy. Nie powiem, żeby któryś z aktorów nie chciał powrócić do znajomych miejsc i zobaczyć ludzi, z którymi wcześniej pracował, ale nie da się ukryć, że z ekranu sączy się sentyment, nostalgia i pozytywne emocje. Trudno powiedzieć, jak wiele musieli… włożyć aktorzy, by zagrać swoje role w tym spektaklu.

Jedna z najlepiej zaplanowanych i zrealizowanych imprez w ostatnim czasie, czyli Harry Potter – 20th Anniversary: Powrót do Hogwartu z pewnością spodoba się szerokiemu gronu fanów Pottera. To nie było typowe spotkanie obsady, gdzie wszyscy siedzą przy stole z moderatorem i dzielą się anegdotami przed tłumem. W miarę jak zespół rozmawia ze sobą, program jest mashupem wielu powiązanych ze sobą utworów. Oprócz głównej trójki w kolejnym obrazie, w którym wystąpią także Gary Oldman i Helena Bonham Carter, zobaczymy Robbiego Coltrane’a, Ralpha Fiennesa, Jasona Isaacsa i Toma Feltona.

Obserwowanie ich wzajemnych relacji jest fascynujące. Z tego powodu szczególnie ważne są rozmowy z młodszymi członkami grupy, którzy widzieli, jak portretowane przez nich postacie dorastają na ich oczach. Kiedy Radcliffe po raz pierwszy rozpoczął swoją przygodę z Potterem, nie miał pojęcia, kim są starsi aktorzy, ani że stanowią oni crème de la crème brytyjskiego aktorstwa. Widział w nich jedynie życzliwych dorosłych, którzy starali się mieć na niego oko i oferowali rozsądne rady, gdy był w potrzebie. Po pewnym czasie zdał sobie sprawę z tego, z kim ma do czynienia i jakie ma szczęście, że gra z tak wspaniałą grupą ludzi.

Seria, która okazała się hitem wszechczasów

W ciągu 20 lat od ukazania się pierwszego filmu z serii o Harrym Potterze odeszło kilku aktorów, którzy byli znani ze swoich występów w filmach o Harrym Potterze. Aktorzy, którzy pojawili się w pierwszych dwóch rozdziałach to Alan Rickman, który grał Severusa Snape’a i Richard Harris, który grał Albusa Dumbledore’a. Helen McCrory, która grała Hermionę Granger i Richard Griffiths, który grał Vernona Dursleya, również pojawił się w tych dwóch filmach (który grał Narcissę Malfoy). Maggie Smith (Minerva McGonagall) i Julie Walters (jako Molly Weasley z filmu) były zauważalnymi pominięciami w odcinku. Ponieważ żaden z tych aktorów lub aktorek „nie mógł poradzić sobie z takim stekiem śmieci”, przedstawiciel Wall Street Journal uważa, że tak właśnie było.

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Tytuł (ang.) Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
Ocena widzów: 8.1 26,194 głosów
Ocena 8.4 746 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz