What's happening?

Jurassic World Dominion ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Jurassic World Dominion zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Jurassic World Dominion?

Jun. 01, 2022USA146 Min.PG-13
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Jurassic World Dominion z 2022 roku?

Dominion, trzecia odsłona serii rebootów Jurassic World, ma podobno zamknąć książkę o całej serii filmowej Jurassic Park. Opowieść rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z Jurassic World: Upadłe królestwo i ponownie łączy doktorów Sattler (Laura Dern), Grant (Sam Neill) i Malcolm (Jeff Goldblum) z oryginalnej trylogii z nowszymi bohaterami Owenem (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard). Zbierają się oni razem, aby stawić czoła złemu CEO (Campbell Scott) globalnej organizacji genetycznej/rolniczej, która rozpowszechnia kłamstwa na temat wykorzystania dinozaurowego DNA.

Podczas gdy ta odsłona zawiera znacznie mniejszą liczbę trupów niż jej poprzednicy, nadal zawiera mnóstwo jump scares, dinozaury zjadające ludzi i spektakularne konfrontacje drapieżnik-na- drapieżnika. Jest więcej kobiet i osób w różnym wieku niż w poprzednich obsadach tej serii. Tematy nauki, natury, etyki, pracy zespołowej i przedkładania ludzi nad zyski są w tej odsłonie Parku Jurajskiego, podobnie jak we wszystkich pozostałych, eksplorowane dalej. Uczciwość i wytrzymałość są również na pełnym ekranie.

Film Jurassic World Dominion w wersji online

Film: JURASSIC WORLD Minęły pełne cztery lata od wydarzeń z Jurassic World: Upadłe Królestwo, a DOMINION odbiera właśnie tam, gdzie poprzedni film się skończył. Ludzie i dinozaury żyją obok siebie, a schwytane dinozaury należą do Biosyn Genetics, globalnej firmy, która utrzymuje placówkę badawczą w Dolomitach, aby badać te stworzenia. 13-letnia Maisie Lockwood (Isabella Sermon) jest chroniona przez swoich rodziców Claire (Bryce Dallas Howard) i Owena (Chris Pratt) w zacisznym górskim domku. Dr Ellie Sattler (Laura Dern), oryginalny naukowiec z Parku Jurajskiego, przygląda się pladze gigantycznych, genetycznie zmodyfikowanych szarańczy, które zaatakowały farmy nie używające nasion Biosyn. Ellie rekrutuje dr Alana Granta (Sam Neill), aby towarzyszył jej w podróży do siedziby Biosynu w celu ustalenia, czy firma jest odpowiedzialna za morderczą szarańczę.

Udają, że składają wizytę dr Ianowi Malcolmowi (Jeff Goldblum), byłemu współpracownikowi zatrudnionemu obecnie przez korporację. Kiedy Maisie i nowo narodzony velociraptor zostają porwane przez kłusowników, Owen i Claire podążają tropem do siedziby Biosyn, gdzie prezes Lewis Dodgson (Campbell Scott) trzyma w tajemnicy swoje bardziej złowrogie ambicje.

Zobacz też cały film Top Gun Maverick. 

Jurassic World Dominion to film warty uwagi i seansu

Powrót członków oryginalnej obsady Parku Jurajskiego jest zbawienną łaską tego finału franczyzy. Obecność Dern, Neilla i Goldbluma, jako bohaterów oddanych zapobieganiu globalnej destrukcji, nadaje Jurassic World Dominion potrzebnego gravitas. W przeciwieństwie do tego, Owen i Claire są w głęboko emocjonalnej podróży, aby uratować swoją córkę przed korporacją, która widzi ją jako środek do celu, a nie atut. Dinozaury są mniej oszałamiające niż wcześniej, i są te same (i, do tego momentu, oczekiwane) starcia między drapieżnikami apex i wiele bliskich połączeń.

To mile widziana zmiana tempa, chociaż, aby zobaczyć drapieżniki skradające się po ośnieżonej scenie górskiej lub żyjące spokojnie obok ludzi w innych częściach świata. Film charakteryzuje się doskonałymi efektami specjalnymi, oprawą dźwiękową i innymi aspektami technicznymi, w tym świetną ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Michaela Giacchino, która w sprytny sposób łączy się z oryginalnym tematem przewodnim filmu autorstwa Johna Williamsa.

Sprawdź też Torn Hearts Online. 

Czy dinozaury przejmą Ziemię?

W filmie, wyreżyserowanym przez Colina Trevorrowa i opartym na scenariuszu, który napisał wspólnie z Emily Carmichael, pojawiają się znajome twarze z oryginalnego Parku Jurajskiego i nowego obrazu, ale obie historie nie współgrają ze sobą dobrze. Niektóre punkty fabuły czują się pospiesznie i nieprawdopodobne (o wiele bardziej niż zawieszenie niewiary wymagane do obejrzenia tego filmu), jak na przykład, gdy dwie postacie wstają z awaryjnego lądowania bez tak wiele jak siniak. Brakuje też spójności w postaciach, ale trójka aktorów z Parku Jurajskiego nie powinna mieć problemów z wcieleniem się w naukowców, których wielu widzów będzie miło wspominać z pierwszego obrazu.

Dominion, mimo swoich wad, potrafi jednak zachwycić i zakończyć serię z trzymającą w napięciu kulminacją, w której dochodzi do konfrontacji między hordą dinozaurów.

Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Jurassic World Dominion
Tytuł (ang.) Jurassic World Dominion
Ocena widzów: 6 44,323 głosów
Ocena 6.7 700 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz