What's happening?

Król lew ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Król lew zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Król lew?

Jul. 12, 2019United States118 Min.PG
Oceń film: 7
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Król lew online?

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości 

Król Lew to ponadczasowy kawałek, który sprawia, że ​​nowa wersja jest mniej udana. A pomysł był nawet piękny – weźmy tę samą historię i postacie, ale pokażmy im jaśniej, nowocześniej i z kwiatem godnym XXI wieku. Może bez katastrofalnej decyzji dewelopera, by zwierzęta były jak zwierzęta. Nie wszystkie postacie mają ludzki ruch lub mimikę, co automatycznie reprezentuje osiemdziesiąt procent przyjemności z oglądania.

Kolejny remake wytwórni Walt Disney

Nowy Król Lew z 2019 roku poddaje się recyklingowi w zły sposób – opowiada też dobrze znaną historię, która niemal od punktu do punktu przywraca oryginał i zapobiega przedostawaniu się go na świeże powietrze, oczywiście poza wizualnymi. Osobiście nie mam nic przeciwko kopiowaniu, ponieważ solidną historię można opowiedzieć na różne sposoby; Na koniec warto wrócić do tych dobrych rzeczy i po chwili wrócić do warsztatu, zaktualizować je, spojrzeć na nie z innej perspektywy i przedstawić w zupełnie innym stylu – ich twórcy zawsze pozostają bardziej utalentowani i coś wnoszą. Nic takiego nie wydarzyło się w czasie powrotu króla, ponieważ jest to wyimaginowana opowieść o innym, powtórka historii, w której nikt nie interweniował i nie dodał żadnych słów. Nawiasem mówiąc, to powtórzenie słynnego programu, prawie wszystko w porównaniu z oryginalną treścią audiowizualną, ale bez głównego składnika: emocji.

Król Lew Online

Oglądaj Króla Lwa po polsku z lektorem lub dubbingiem

Oczywiście synchronizacja to nie tylko dialog, ale także piosenka. Zwłaszcza Król Lew po polsku, gdzie czasami słyszymy nowe piosenki, kiedy śpiewamy lub bohater mówi. Niestety nie są tak dobre, jak wersja 25 lat temu. Piosenki na pewno nie są dynamiczne, co czuję nie tylko ze względu na fenomenalną muzykę (i wspomnienia), ale także ze względu na śpiewający głos aktorów. 

Wiele się wydarzyło w ciągu ostatnich 25 lat, ale jedno się nie zmieniło: Król Lew to wciąż jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza, produkcji Disneya, scenariusza, historii, dialogów i bohaterów. Warto ożywić historię Mufasa, Simby i innych oraz przekonać się, jak niesamowity jest ten film (nawet jeśli poziom wizualny nie pasuje).

Niestety nie wiem, kim jest nowy Król Lew. Nie pamiętam nikogo, kto nie był zaznajomiony z animacją z 1994 roku. Mogą płakać we łzach i uśmiechać się do Ciebie niezapomnianym żartem. A jeśli to zrobisz, to zły sposób na poznanie wspaniałej historii podróży Simba do wnętrza. Król Lew z 2019 roku to emocjonalny skok w nostalgii, który udało się tylko w jednym przypadku. 

Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Tytuł (ang.) The Lion King
Ocena widzów: 6.9 204,295 głosów
Ocena 7.2 7,008 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz