What's happening?

Mortal Kombat Legends: Snow Blind ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Mortal Kombat Legends: Snow Blind zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Mortal Kombat Legends: Snow Blind?

Oct. 09, 2022USA82 Min.R
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Mortal Kombat Legends: Snow Blind z 2022 roku?

Earthrealm jest teraz pustkowiem w Mortal Kombat Legends: Snow Blind. Barbarzyńskie zemsty Czarnego Smoka, prowadzone przez złośliwego króla Kano (David Wenham), mają na celu opanowanie tych społeczności i podporządkować mieszkańców, jak ludzie walczą, aby przetrwać i odbudować. Bezczelny młody chłopak o imieniu Kenshi (Manny Jacinto) z jednej społeczności próbuje ich powstrzymać, ale jest upokorzony po kilku wczesnych sukcesach. Po tym jak został oszukany przez Shang Tsunga, Kenshi traci oczy, ale kiedy zostaje pozostawiony na pastwę losu, znajduje magiczny miecz zwany Sento, który przywraca mu wzrok. Szuka pomocy u starszego człowieka o imieniu Kuai LIang (Ron Yuan), byłego zaciekłego wojownika, który teraz zarabia na życie jako chłop i brzydzi się przemocą, z desperacji do odpłaty. Jednak, jak Kano dostaje więcej siły, Kuai nie jest w stanie pozostać neutralny w konflikcie i postanawia trenować Kenshi jak dwa dostać gotowy do walki z Czarnym Smokiem i uwolnić Earthrealm.

Czy ten sequel jest dobry? Czy warto go obejrzeć?

Ten sequel jest niesamowicie brutalny, z graficznymi krwawymi scenami i intensywną fabułą. Podczas gdy Mortal Kombat Legends: Snow Blind łączy się z wcześniejszymi filmami z serii Mortal Kombat Legends, stoi również na własną rękę jako historia, którą można cieszyć się bez szczególnej znajomości głównych postaci, w przeciwieństwie do tak wielu innych filmów tego typu. Historia podąża za zarozumiałymi młodymi wojownikami, którzy muszą się ukorzyć, zanim osiągną wielkość, której pragną, jak również za niechętnymi starszymi wojownikami, którzy są zmuszeni do walki w post-apokaliptycznych ruinach.

Jednak, mimo że film oparty jest na notorycznie brutalnej grze wideo, przemoc od razu staje się przesadna: bezinteresowne sceny głów rozbryzganych pod kołami motocykli, ciała rozdzierane na części przez głowę i kręgosłupy, a pokonani wojownicy przecinani na pół, jeśli nie dekapitowani. Nikt nie spodziewa się niuansów w filmie Mortal Kombat, a jednak fabuła wciąż działa dobrze bez tych wszystkich cięć i kostek.

Oglądaj również Starzy ludzie online. 

Mortal Kombat Legends: Snow Blind
Mortal Kombat Legends: Snow Blind
Mortal Kombat Legends: Snow Blind
Mortal Kombat Legends: Snow Blind
Mortal Kombat Legends: Snow Blind
Mortal Kombat Legends: Snow Blind
Mortal Kombat Legends: Snow Blind
Tytuł (ang.) Mortal Kombat Legends: Snow Blind
Ocena widzów: 6.6 799 głosów
Ocena 7.937 63 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz