What's happening?

Mulan ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Mulan zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Mulan?

Sep. 04, 2020United States115 Min.PG-13
Oceń film: 0
10 1 głos

Kolejny film animowany od Disneya

Kiedy Cesarz Chin wydaje dekret, według którego każdy mężczyzna z rodziny musi zaciągnąć się do cesarskiej armii, by obronić kraj przed najeźdźcami z północy, Hua Mulan – najstarsza córka uhonorowanego wojownika, postanawia zgłosić się do wojska, by pomóc swojemu schorowanemu ojcu. Przebrana za mężczyznę imieniem Hua Jun, na każdym kroku zostaje wystawiona na próbę. Musi zebrać swoją wewnętrzna siłę i wydobyć swój prawdziwy potencjał. Podczas niesamowitej podróży, zmieni się w zasłużoną w boju wojowniczkę i zyska szacunek wdzięcznego narodu… oraz dumnego ojca.

Disney tworzy nowe wersje klasycznej animacji. I chociaż większość z nich do tej pory pozostała wierna oryginalnemu obrazowi. Oczywiście w celu aktualizacji raportu zostaną dodane nowe tematy lub zmiany filmowe. Okazało się, że filmy są zbyt podobne do wersji animowanych i obejrzeli je po raz drugi. W przypadku „Mulan” Disney dokonał znaczących zmian, o których nie sądziłem, że w końcu nastąpią.

Mulan Online

Gdzie oglądać cały film Mulan online?

Czy Mulan jest warta oglądania? Generalnie chodzenie do kina nie jest stratą czasu, ale gdy ktoś czeka na możliwość zobaczenia ich w domu, nic się też nie dzieje. Są naprawdę fajne sceny, czy to bitwy wojskowe, czy walki. Jednocześnie muszę przypomnieć, że zapomnieliście, że istnieją takie rzeczy jak prawa fizyki, ponieważ ich twórcy w ogóle ich nie przestrzegają. Ogólnie rzecz biorąc, nowa wersja Mulan z 2020 roku oferuje więcej magicznych i nadprzyrodzonych zjawisk. Najlepszym tego przykładem jest Xianjiang, czarodziejka, która pomaga złemu przywódcy Bori Khanowi. Z jednej strony Mulan to film, który nadąża i się nie nudzi, z bardzo dobrą muzyką i dobrymi zdjęciami. 

Mulan to prawdopodobnie jedna z najbardziej udanych i znanych animacji Disneya, więc nowa wersja aktorów wzięła na siebie dużą odpowiedzialność. Nie sposób nie porównać go do 22-letnich produkcji, choć warto pamiętać, że Disney postanowił radykalnie zmienić pamiętaną przez nas historię. Część postaci jest zupełnie nieobecna, relacja między postaciami jest trochę inna, a wprowadzony element chi, który czyni Mulan tak wyjątkową wojowniczką, powinien być pomostem między przygodą a wizją. 

Jak zmienił się Mulan?

To historia, którą wszyscy znają z bajek Disneya lub innych dramatycznych wersji. Nowy fundament Superstudy to animowany prototyp, który ilustruje przemianę niektórych scen lub układ podobnej historii w głównych punktach opowieści. Nie jest to jednak kopia, ponieważ chociaż zasadniczo jest taka sama, wszystko ma bardzo różne znaczenia, a niektóre zmiany sprawiają, że historia jest lepsza.

Reżyser Niki Karo opublikował dobrze znaną historię, aby starszy widz mógł identyfikować się z filmem. Z wyjątkiem jednego z bohaterów, elementy magiczne są prawie całkowicie wyeliminowane, a fabuła filmu skupia się na głównej bohaterce. Jednak nieoczekiwanie stało się to bardzo poważne, ponieważ rezygnacja z lekkiej, szczęśliwej i niesfermentowanej formuły bezpośrednio dodała kilogramy Mulan.

Fabuła nieco różni się od fabuły pokazanej w animacji 22 lata temu, bliższej oryginalnej opowieści, choć pewne elementy wyobraźni zostały zachowane. Zastępuje go groźna wiedźma Xian Lang (Gong Li), która może przekształcić się w dowolne stworzenie. Za nim kryje się groźny spisek Bori Khana (Jason Scott Lee) i jego ludu, mający na celu zamordowanie chińskiego cesarza (Jet Li) i rządzenie imperium. 

 

Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Tytuł (ang.) Mulan
Ocena widzów: 5.4 67,195 głosów
Ocena 7.2 2,803 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz