What's happening?

Parada serc ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Parada serc zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Parada serc?

Jun. 15, 2022Poland108 Min.TV-PG
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Parada serc z 2022 roku?

Komedia miłosna Filipa Zylbera „Parada serc” jest pewną zapowiedzią tego, jakiego kalibru filmu możemy się spodziewać. Biorąc pod uwagę, że ma on na swoim koncie takie dzieła jak „Serca nie służą”, „Jak poślubić milionera” czy „Love Squared”, można przewidzieć, jak wypadnie najnowsza komedia romantyczna. Niestety, w porównaniu z tymi i tak niedocenionymi filmami, Parada na serca wypada najgorzej.

Najgorzej wypada scenariusz, który wykracza poza to, co można przeoczyć w komedii romantycznej. Wbrew pozorom okazuje się, że to dość prosty gatunek, w którym można przedstawić rozwijające się emocje z głębią i opakować je w fabułę, która w swej istocie jest tylko pretekstem do zbliżenia pary. Pod tym względem Parade of Hearts zawodzi sromotnie. Fabularne uzasadnienie spotkania bohaterów nie ma najmniejszego sensu, a nikt na tej sali nie wydaje się szczególnie zainteresowany tym, jak rozwinie się fabuła w świetle motywacji czy działań Magdy (Anna Próchniak).

Czy warto obejrzeć film Parada serc? Subiektywna opinia redakcji

Filip Zylber nie potrafi nadać wszystkiemu, co wydaje się mało istotne, jakiegoś emocjonalnego ciężaru, czy choćby zasugerować, że za tym wszystkim kryje się jakiś większy cel. Cały film to zlepek czegoś, co może i brzmiało dobrze na papierze, ale na ekranie po prostu sprawia, że czujesz się nieswojo i zastanawiasz się „po co?”. Mamy więc dziwne wątki, jak filozoficzne cytaty starszego pana pracującego na cmentarzu, mgliste motywacje, dziwne ubrania niepasujące do bohaterów (zwłaszcza w przypadku Czerneckiego), sztucznie grającego aktora dziecięcego, czy działania sąsiadki zadurzonej w bohaterze, który mimo pewnych złych uczynków nie ponosi żadnych konsekwencji.

Parada serc
Parada serc
Tytuł (ang.) Parada serc
Ocena widzów: 4.9 342 głosów
Ocena 5.8 23 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz