What's happening?

Pinokio 2022 ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Pinokio 2022 zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Pinokio 2022?

Sep. 07, 2022USA105 Min.PG
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Pinokio z 2022 roku?

Oryginalna kreskówka Pinocchio została wydana w 1940 roku. Producenci zrobili dobrze, aby zaktualizować ten klasyk; dzieci wychowane z dzisiejszą oszałamiającą animacją komputerową mogą nie mieć zainteresowania oryginałem z tego tylko powodu. Nie oszukujmy się, pierwszy Pinokio jest datowany. Ale wersja Roberta Zemeckisa, którą również wyreżyserował, cierpi na kilka problemów technicznych i nie przekonuje pod tym względem. Sceny mają tendencję do niedokończenia i nadmiernej inscenizacji. Aktorzy wyraźnie występują przed zielonym ekranem. Szybka dostępność filmu w serwisie streamingowym nie usprawiedliwia niechlujstwa. Problemy z ciągłością uniemożliwiają wczucie się w historię, ponieważ przerywają jej bieg. Animacja jest dobra, a Pinokio sprawia wrażenie, jakby był rysowany z myślą o oddaniu hołdu klasykowi.

Niedawno wydany „Pinokio film 2022” jest jedną z adaptacji live-action klasycznych animacji Disneya, które studio rozwija od jakiegoś czasu. Trzeba przy tym zaznaczyć, że produkcja ta bardziej przypomina fabułę „Kopciuszka”. Wynika to z faktu, że główny bohater, wraz z dużą liczbą drugoplanowych, został stworzony w całości w komputerze. W tym przypadku jednak CGI nie rozprasza, a wręcz pomaga klasycznej historii trafić do domu. Sprawdź gdzie obejrzeć cały film After 4.

Pinokio 2022 film

Pinokio 2022 online – czy warto?

Nawet jeśli nie czytaliście dzieła Carlo Collodiego, prawie na pewno widzieliście film, program telewizyjny lub inną jego adaptację. Teraz już wiesz, jak to jest. Marząc o synu, Jeppetto wyrywa lalkę i nadaje jej imię Pinokio. Dzięki zaczarowaniu, drewniana kukiełka ożywa. To będzie długa i kręta podróż, ale bohater zrobi wszystko, by zostać prawdziwym ojcem.

. Ta opowieść o klasycznej bajce z 1940 roku została zaktualizowana dla współczesnych widzów. Tym razem filmowanie live-action zostało połączone z CGI. Tom Hanks wystąpił w roli sympatycznego rzemieślnika Jeppetto.

Wersja „live action” „Pinokia” to tak naprawdę musical. Tom Hanks, wraz z innymi artystami, wykonuje piosenki przez cały film, zaczynając od samego początku.

Sprawdź cały film online Top Gun Maverick.

W filmie można zobaczyć i usłyszeć także kilku dodatkowych znanych aktorów, w tym Josepha Gordona-Levitta, Luke’a Evansa, Cynthię Erivo, Keegana-Michaela Key’a i Benjamina Evana Ainswortha (w tytułowej roli Pinokia).

Na początku… To pierwsze słowa nowego ujęcia klasycznej opowieści znanej na całym świecie. Narrator wciela się w postać Świerszcza Hipolita, człowieka, który mieszka w domu emerytowanego stolarza. Jeppetto pragnie mieć syna. Z sosny wyrabia lalkę chłopca. W nocy dzieje się coś fantastycznego i pięknego. Kukła ożywa i przekształca się w „prawie chłopca”, spełniając najśmielsze marzenia Jeppetto.

Nagle pojawia się Niebieska Wróżka Cynthii Erivo, która rzuca światło na rozgrywające się wydarzenia. Pinokio chce być prawdziwym chłopcem, ale Wróżka mówi mu, że nie może być jednym, dopóki nie nauczy się różnicy między dobrem a złem. Jiminy Cricket ma pełnić rolę jego sumienia i przeprowadzić go przez ten proces.

 

Pinokio 2022
Pinokio 2022
Pinokio 2022
Pinokio 2022
Pinokio 2022
Pinokio 2022
Pinokio 2022
Pinokio 2022
Pinokio 2022
Tytuł (ang.) Pinocchio
Ocena widzów: 5.1 15,565 głosów
Ocena 6.725 579 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz