What's happening?

Uncharted ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Uncharted zalukaj online

Uncharted - ZALUKAJ ONLINE

Feb. 10, 2022
Oceń film: 0
1 1 głos

Uncharted czyli film przygodowy

Bez dalszych opóźnień, długo oczekiwana kinowa adaptacja cieszącej się uznaniem krytyków serii gier wideo Naughty Dog, Uncharted, ma trafić do kin na początku przyszłego roku, po trwającej dziesięć lat produkcji.

Z nowego teasera wynika, że fabuła filmu jest duchową zapowiedzią postaci, które fani PlayStation poznali i pokochali w trakcie trwania serii. Nathan Drake (Tom Holland) dopiero zaczyna swoją karierę jako poszukiwacz skarbów, a grany przez Marka Wahlberga Sully (Mark Wahlberg) jest jego bramą do przestępczego podbrzusza Los Angeles.

Dwójka będzie musiała stawić czoła nowemu przeciwnikowi, Moncadzie (Antonio Banderas), próbując odzyskać 5 miliardów dolarów w łupach odkrywcy Ferdynanda Magellana. Mówiąc inaczej, jednostki w Uncharted tworzą centralny wątek fabularny.

W rzeczywistości to właśnie prezentacja przez Toma Hollanda wczesnego filmu o Jamesie Bondzie dla Sony pomogła utorować drogę do powstania Uncharted: The Lost Legacy.

W wywiadzie dla Total Film Nathan Drake, 25-letni bohater gry Uncharted, wyjaśnia, dlaczego gra miałaby zostać zaadaptowana na film.

Gdzie oglądać cały film Uncharted online?

Scenariusz do filmu Uncharted Rubena Fleischera napisali Rafe Judkins, Art Marcum i Matt Holloway, a powstał on na podstawie słynnej gry wideo na PlayStation o tej samej nazwie. Jako prekursor, Uncharted śledzi początkową przygodę Nathana Drake’a w świecie poszukiwaczy skarbów, która stanowi swoisty epilog.

Film zdecydowanie czerpie inspirację z pełnych akcji sekwencji z gier Uncharted, z latającym wojownikiem i odrzutowcem skaczącym po skrzyniach, inspirowanych m.in. scenariuszem Uncharted 3: Oszustwo Drake’a.

Pomimo oferty Hollanda w postaci martini i pozwolenia na zabijanie w zamian za pułapki i bogactwa, Uncharted pozostaje więcej niż wystarczającym wyborem dla rosnącego bohatera akcji.

 

Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Tytuł (ang.) Uncharted

Reżyser filmu

Ruben Fleischer
Reżyser filmu

Obada filmu

Tom Holland isNathan Drake
Nathan Drake
Mark Wahlberg isVictor 'Sully' Sullivan
Victor 'Sully' Sullivan
Sophia Ali isChloe Frazer
Chloe Frazer
Patricia Meeden isSpanish Woman
Spanish Woman
Sarah Petrick isYoung Woman
Young Woman
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz