What's happening?

Vengeance ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Vengeance zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Vengeance?

Jul. 29, 2022USA108 Min.R
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Vengeance z 2022 roku?

W komedio-thrillerze „Vengeance” reporter z Nowego Jorku myśli, że znalazł idealną historię true-crime w małym miasteczku w Teksasie. Film jest napisany i wyreżyserowany przez B.J. Novaka (The Office), który również występuje w nim jako gwiazda. Film opowiada o tym, jak to, gdzie ktoś mieszka lub czym się zajmuje, może sprawić, że ludzie będą myśleć o nim pewne rzeczy. Większość postaci na początku wydaje się pasować do szerokich stereotypów, takich jak członkowie meksykańskich karteli czy „hochsztaplerzy” z Teksasu, ale sens opowieści polega na tym, że jeśli przyjrzymy się bliżej, możemy zobaczyć ludzi takimi, jakimi są naprawdę, a nie takimi, jakimi się ich nazywa. Film pozwala więc ludziom zarówno w miastach jak i w kraju wspólnie śmiać się z siebie. Główny wątek dotyczy młodej kobiety, która zmarła po zażyciu zbyt dużej ilości opioidów. Dużo mówi się też o używaniu narkotyków i chodzeniu na imprezy.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Habit.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Novak włożył serce i duszę w tę historię, która usilnie stara się pokazać Amerykanom, że aby zrozumieć siebie nawzajem, potrzebujemy więcej współczucia i połączenia, a mniej szybkich osądów. Ben Novaka wykorzystuje komedię, tajemnicę i humor, który kpi z samego siebie, aby pokazać, dlaczego ludzie mają tendencję do wierzenia w teorie spiskowe. Ale odkrywa, że nawet jeśli ma więcej formalnego wykształcenia niż wielu ludzi w teksańskim miasteczku Abby, to nie czyni go to lepszym. W rzeczywistości może uczynić go gorszym. Kiedy nie rozumiesz kogoś, kto jest inny niż ty, zaczynasz być uprzedzony. Vengeance pomaga dostrzec, że inny to tylko to: inny.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Padlina. 

Kiedy Ben (B.J. Novak), pisarz dla The New Yorker, dostaje telefon, że jego „dziewczyna” Abilene Shaw (Lio Tipton), zmarła z powodu przedawkowania narkotyków, musi przejrzeć swój telefon, aby dowiedzieć się, kim była. Ben leci do Teksasu, by udać się na pogrzeb Abby. Jest zdezorientowany i zainteresowany. Kiedy jej brat (Boyd Holbrook) prosi Bena, aby dołączył do niego w poszukiwaniu VENGEANCE, Ben uświadamia sobie, że bliska rodzina Abby i jej niezbyt tajemnicza śmierć stworzyłyby świetny podcast.

Vengeance
Vengeance
Vengeance
Vengeance
Vengeance
Vengeance
Tytuł (ang.) Vengeance
Ocena widzów: 6.9 5,644 głosów
Ocena 7.3 38 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz