What's happening?

Vengeance ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Vengeance zalukaj online

Vengeance - ZALUKAJ ONLINE

Jul. 29, 2022USA108 Min.R
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Vengeance z 2022 roku?

W komedio-thrillerze „Vengeance” reporter z Nowego Jorku myśli, że znalazł idealną historię true-crime w małym miasteczku w Teksasie. Film jest napisany i wyreżyserowany przez B.J. Novaka (The Office), który również występuje w nim jako gwiazda. Film opowiada o tym, jak to, gdzie ktoś mieszka lub czym się zajmuje, może sprawić, że ludzie będą myśleć o nim pewne rzeczy. Większość postaci na początku wydaje się pasować do szerokich stereotypów, takich jak członkowie meksykańskich karteli czy „hochsztaplerzy” z Teksasu, ale sens opowieści polega na tym, że jeśli przyjrzymy się bliżej, możemy zobaczyć ludzi takimi, jakimi są naprawdę, a nie takimi, jakimi się ich nazywa. Film pozwala więc ludziom zarówno w miastach jak i w kraju wspólnie śmiać się z siebie. Główny wątek dotyczy młodej kobiety, która zmarła po zażyciu zbyt dużej ilości opioidów. Dużo mówi się też o używaniu narkotyków i chodzeniu na imprezy.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Habit.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Novak włożył serce i duszę w tę historię, która usilnie stara się pokazać Amerykanom, że aby zrozumieć siebie nawzajem, potrzebujemy więcej współczucia i połączenia, a mniej szybkich osądów. Ben Novaka wykorzystuje komedię, tajemnicę i humor, który kpi z samego siebie, aby pokazać, dlaczego ludzie mają tendencję do wierzenia w teorie spiskowe. Ale odkrywa, że nawet jeśli ma więcej formalnego wykształcenia niż wielu ludzi w teksańskim miasteczku Abby, to nie czyni go to lepszym. W rzeczywistości może uczynić go gorszym. Kiedy nie rozumiesz kogoś, kto jest inny niż ty, zaczynasz być uprzedzony. Vengeance pomaga dostrzec, że inny to tylko to: inny.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Padlina. 

Kiedy Ben (B.J. Novak), pisarz dla The New Yorker, dostaje telefon, że jego „dziewczyna” Abilene Shaw (Lio Tipton), zmarła z powodu przedawkowania narkotyków, musi przejrzeć swój telefon, aby dowiedzieć się, kim była. Ben leci do Teksasu, by udać się na pogrzeb Abby. Jest zdezorientowany i zainteresowany. Kiedy jej brat (Boyd Holbrook) prosi Bena, aby dołączył do niego w poszukiwaniu VENGEANCE, Ben uświadamia sobie, że bliska rodzina Abby i jej niezbyt tajemnicza śmierć stworzyłyby świetny podcast.

Vengeance
Vengeance
Vengeance
Vengeance
Vengeance
Vengeance
Tytuł (ang.) Vengeance
Ocena widzów: 6.9 5,644 głosów
Ocena 7.3 38 głosów

Reżyser filmu

B.J. Novak
Reżyser filmu

Obada filmu

B.J. Novak isBen Manalowitz
Ben Manalowitz
J. Smith-Cameron isSharon Shaw
Sharon Shaw
Issa Rae isEloise
Eloise
Ashton Kutcher isQuentin Sellers
Quentin Sellers
Lio Tipton isAbilene Shaw
Abilene Shaw
Dove Cameron isKansas City Shaw
Kansas City Shaw
Isabella Amara isParis Shaw
Paris Shaw
Eli Bickel isEl Stupido Shaw
El Stupido Shaw
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz