What's happening?

Wilkołak nocą ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Wilkołak nocą zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Wilkołak nocą?

Sep. 25, 2022USA55 Min.TV-14
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Wilkołak nocą z 2022 roku?

Specjalna prezentacja Marvel Studios zatytułowana Wilkołak nocą oparta jest na znanym komiksie z 1972 roku. Jest częścią MCU, składa hołd horrorom z lat 30. i 40. ubiegłego wieku, został prawie w całości nakręcony w czerni i bieli, a w roli głównej występuje wilkołak. Ma wiele momentów graficznej przemocy z rozpryskującą się krwią, rozciętymi szyjami i postaciami zapalającymi się. Jest wypełniony napięciem i strachem. Chociaż niektóre osoby i ustawienia są ponad szczytem do punktu bycia zabawnym, większość stworzeń jest przerażająca. Pomimo bycia potworem, główny bohater Jack (Gael Garca Bernal) jest dobry, lojalny i nie chce nikogo skrzywdzić.

Ta wyraźna fabuła czuje się jak powiew nowego powietrza w porównaniu z innymi serialami Marvela na Disney+, które wydają się być niczym więcej niż ekspansjami MCU. Głównym celem Wilkołak nocą jest zapewnienie fanom satysfakcjonującego szoku przez cały sezon Halloween. Jako hołd dla wielkich horrorów z lat 30. i 40. ubiegłego wieku, jest on kręcony w czerni i bieli na planach studyjnych. Należy przypomnieć, że historia zawiera graficzną przemoc, wiele scen pełnych napięcia i przerażające potwory, które mogą być denerwujące dla małych dzieci. Znakomita jest zarówno partytura Michaela Giacchino, który tym filmem debiutuje jako reżyser, jak i gra aktorska meksykańskiego aktora Gaela Garca Bernala, który nadaje swojej roli poczucie kruchości i tajemniczości.

Pierwsze formalnie usankcjonowane wejście Marvel Studios w gatunek horroru to Wilkołak nocą. Gael Garca Bernal portretuje głównego bohatera Jacka Russella, który pewnego wieczoru uczestniczy w dziwnej ceremonii w świątyni Bloodstone, gdzie łowcy potworów będą rywalizować o zabicie straszliwej istoty w labiryncie. W zawodach bierze udział również Elsa Bloodstone (Laura Donnelly), prawowita spadkobierczyni artefaktu. Zwycięzca otrzyma potężny relikt i awansuje na stanowisko przywódcy łowców. Jack ma jednak inne pomysły.

Wilkołak nocą
Wilkołak nocą
Wilkołak nocą
Wilkołak nocą
Wilkołak nocą
Wilkołak nocą
Wilkołak nocą
Wilkołak nocą
Wilkołak nocą
Wilkołak nocą
Tytuł (ang.) Werewolf by Night
Ocena widzów: 7.3 35,018 głosów
Ocena 7.225 486 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz